Media Markt świętuje otwarcie sklepu w Siedlcach


Już na początku września mieszkańcy Siedlec i okolic będą mogli skorzystać z oferty sklepu popularnej sieci Media Markt. Zanim jednak nowy sklep powita pierwszych klientów, marka zaprasza na wspólne świętowanie. Już 29 sierpnia br. na Placu Sikorskiego w Siedlcach na fanów nowych technologii czekają liczne atrakcje i konkursy.

Sklep Media Markt w Siedlcach zostanie uruchomiony w środę, 2 września, i zaoferuje największy wybór produktów w zakresie szeroko rozumianej elektroniki użytkowej.

Do tej pory mieszkańcy Siedlec mogli skorzystać z naszej bogatej oferty wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego www.mediamarkt.pl . Teraz będą mogli jeszcze lepiej poznać świat nowych technologii, a także skorzystać z fachowej wiedzy doradców, którzy pomogą wybrać urządzenie odpowiednie do potrzeb i stylu życia kupujących.  – powiedział Ryszard Gembka, Dyrektor Media Markt w Siedlcach – Aby podkreślić wagę wydarzenia, jakim jest otwarcie sklepu w Siedlcach, zapraszamy mieszkańców miasta do wspólnej zabawy już w sobotę, 29 sierpnia na Placu Sikorskiego.

W sobotę, od 12.00-18.00 na uczestników wydarzenia czekają liczne atrakcje m.in. gry zręcznościowe, zabawa w piłkarzyki oraz batak – urządzenie zaprojektowane do ćwiczenia koordynacji ruchowej i koncentracji, cech niezbędnych wytrawnym graczom. Nie zabraknie także kultowej „bramki Media Markt” – każdy celny strzał zostanie nagrodzony ciekawymi upominkami. Goście będą mogli sprawdzić również swoją wiedzę w quizach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Specjalne miejsce w programie imprezy zajmują także atrakcje dla małych fanów nowych technologii – na dzieci czeka strefa zabaw i słodkie upominki.


Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 53 markety w 43 miastach Polski oraz sklep internetowy mediamarkt.pl i jest liderem w branży.

Media Markt
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )