Prudential buduje obszar bancassurance z nowym dyrektorem


Krzysztof Morawski dołączył 1 lipca do zespołu Prudential w Polsce, w którym obejmie stanowisko Dyrektora Departamentu Bancassurance i  Programów Partnerskich.  Krzysztof Morawski jest absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Stosunki Międzynarodowe.

Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie zawodowe w branży finansowej, a swoją karierę zaczynał w banku Credit Agricole, w którym spędził 9 lat, piastując odpowiedzialne stanowiska w obszarach sprzedaży, zarządzania projektami i CRM. Ostatnie 6 lat spędził w Metlife, w którym od 2014r. odpowiadał za obszar bancassurance, TFI i direct marketingu.

Nowy dyrektor w Prudential będzie raportował bezpośrednio do prezesa firmy w Polsce, Abhishka Bhatii i znajdzie się w ścisłym gronie kadry zarządzającej Prudential. Jego głównym zadaniem będzie utworzenie oraz rozwój obszaru bancassurance i affinity. „Dajemy silny sygnał do rynku finansowego, rozwijając nowe kanały dystrybucji naszych ubezpieczeń. Równolegle chcemy pozyskać z rynku finansowego najlepszych specjalistów od bancassurance i affinity.” – mówi Morawski.

Prudential