Siedlce z Media Markt

Jesienią br. Siedle wzbogacą się o nowoczesny sklep popularnej sieci Media Markt. Specjalistyczny market zaoferuje największy w mieście wybór urządzeń do wyposażenia domu i biura. Klienci znajdą tu również najnowsze technologie mobilne służące utrzymaniu łączności ze światem, w pracy i zabawie.
Trwają przygotowania do otwarcia sklepu Media Markt w Siedlcach, który we wrześniu br. zostanie uruchomiony w handlowej części miasta, przy ul. Brzeskiej 126. Nowy sklep będzie pierwszym punktem sieci w mieście i siódmym w województwie mazowieckim.

Żeby ułatwić klientom dostęp do naszych marketów, od początku roku 2015 otwieramy sklepy Media Markt również w miastach średniej wielkości. Już wkrótce również mieszkańcom Siedlec zaoferujemy pełen zakres asortymentowy oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych. Nowy sklep Media Markt będzie także znakomitym rozwiąniem dla klientów zamawiających online, a pragnących odebrać towar osobiście w markecie. – powiedział Marcin Rosati, Prezes Zarządu Media Saturn Holding Polska. Wierzymy, że nowy sklep spotka się z pozytywnymi opiniami i stanie się centrum technologicznym regionu.

Na powierzchni 1600 m2 klienci znajdą największy w mieście wybór urządzeń oraz akcesoriów z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej:  sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audio-video, sprzęt biurowy i szeroką gamę produktów z segmentu AGD. Również konsumenci podążający za trendami, chcący zrozumieć i maksymalnie wykorzystać najnowsze technologie, znajdą tu pełen zakres urządzeń i rozwiązań mobilnych oraz praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów. Ofertę sklepu uzupełnią produkty zapewniające realizację pasji i ciekawe spędzanie wolnego czasu – sprzęt fotograficzny, gry komputerowe, książki, muzyka i filmy oraz produkty z zakresu tzw. elektroniki sportowej,  jak pulsometry, zegarki smart i nawigacje.

O obsługę i komfort klientów Media Markt w Siedlcach zadba 25 przeszkolonych pracowników, którzy objaśnią i zaprezentują możliwości techniczne urządzeń oraz pomogą wybrać produkt dopasowany do potrzeb i stylu życia kupujących.


Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Sieć posiada 53 markety w 43 miastach Polski i jest liderem w branży.

Media Markt
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )