Seminaria ASTOR Tour 2015 – gdzie technologia spotyka człowieka

Firma ASTOR – dostawca nowoczesnych technologii automatyki, robotyki i technologii IT dla polskiego przemysłu i produkcji – zaprasza na ogólnopolski cykl bezpłatnych seminariów ASTOR Tour 2015, przeznaczonych dla  użytkowników oraz integratorów systemów sterowania. Cykl rozpoczyna się 19 maja w Rzeszowie.

Seminaria z cyklu „ASTOR Tour 2015 – gdzie technologia spotyka człowieka” odbędą się w 10 miastach Polski: Rzeszowie (19 maja), Bielsku Białej (20 maja), Częstochowie (21 maja), Szczecinie (26 maja), Lesznie  (27 maja), Wrocławiu (28 maja), Gdyni (9 czerwca), Warszawie (10 czerwca), Białymstoku (11 czerwca) i Lublinie (12 czerwca).

Cykl spotkań łączy prezentacje najnowszych trendów w obszarach automatyki i oprogramowania przemysłowego oraz systemów zrobotyzowanych z elementami warsztatów technicznych, podczas których mogą Państwo samodzielnie przetestować najnowsze rozwiązania. ASTOR Tour 2015 to doskonała okazja do spotkania się z ekspertami branżowymi oraz odkrycia możliwości funkcjonalnych systemów sterowania i rozwiązań IT dla przemysłu.

„Spotkanie ludzi i technologii zyskuje dodatkowy wymiar, gdy dzielimy się wiedzą i tworzymy nowe rozwiązania. Inżynierowie firmy ASTOR będą dzielić się z Państwem doświadczeniami, jak i gdzie klienci, z którymi współpracujemy, tworzą nową jakość w zakresie systemów sterowania, wizualizacji i robotyki” – zachęca Arkadiusz Rodak, koordynator ASTOR Tour 2015.

Seminaria skierowane są do:
•    automatyków, inżynierów służb Utrzymania Ruchu,
•    projektantów systemów automatyki, oprogramowania i robotyki dla przemysłu,
•    kadry kierowniczej średniego szczebla działów technicznych firm produkcyjnych oraz inżynieryjnych (integratorów systemów).
Firma ASTOR posiada kompetencje i bogate doświadczenie w realizacji podobnych przedsięwzięć. W ciągu ostatnich kilku lat odbywały się konferencje ASTOR Euro Tour 2012, ASTOR Tour 2013 i 2014, Wonderware Roadshow i Industrial IT Roadshow oraz cykliczne „Śniadania z ASTORem”, które przyciągnęły wielu profesjonalistów z branży automatyki przemysłowej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu!

Więcej informacji oraz formularz rejestracji znajdą Państwo na stronie: www.astor.com.pl/astortour2015Firma ASTOR jest dostawcą nowoczesnych technologii z zakresu systemów IT dla przemysłu, automatyki przemysłowej i robotyki oraz wiedzy biznesowej i technicznej dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw przemysłowych. Firma powstała  w 1987 roku w Krakowie. Obecnie posiada siedem oddziałów w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Oferta ASTOR obejmuje m.in systemy sterowania General Electric i Horner APG, oprogramowanie przemysłowe Wonderware, roboty przemysłowe Kawasaki i Epson, a także ekonomiczne urządzenia automatyki własnej marki Astraada.
W głównej siedzibie firmy – ASTOR Technology Park funkcjonuje pierwsza w Europie interaktywna, dostępna dla kontrahentów, studentów, przedstawicieli świata naukowego i turystów, wystawa robotyki i technologii IT – ASTOR Innovation Room, w której odbywają się testy, pokazy i szkolenia.  
ASTOR jest wieloletnim członkiem Business Centre Club oraz zdobywcą wielu nagród zarówno polskich, jak i międzynarodowych, m.in. prestiżowego tytułu „Ten, który zmienia polski przemysł”, Medalu Europejskiego czy tytułu 7-go Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce w roku 2014.

Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

ASTOR

WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)