Powłoka AntiSlide – innowacja i bezpieczeństwo w najnowszej ofercie KOŁO

Komfort kąpieli nieodzownie łączy się poczuciem bezpieczeństwa. Mając to na uwadze, eksperci firmy KOŁO stworzyli kolejne innowacyjne rozwiązanie – powłokę AntiSlide, dostępną już teraz w najnowszej ofercie zarówno brodzików prysznicowych, jak i wanien.

Pomysłowość, nowoczesność i praktyczne podejście to pojęcia, które od lat kojarzą nam się z produktami KOŁO. Eksperci tej firmy nie zawiedli również tym razem, wprowadzając swoje kolejne innowacyjne rozwiązanie. Specjalnie zaprojektowana powłoka AntiSlide redukuje ryzyko upadku, zapewniając maksimum bezpieczeństwa podczas kąpieli!

Design z najwyższej półki
By uzyskać subtelny, elegancki i jednocześnie nowoczesny efekt, firma KOŁO zaprosiła do współpracy Krystiana Kowalskiego, najwyższej klasy projektanta i autora wizerunków produktowych wielu marek na całym świecie. Całość została pomyślana i wykonana tak, by zapewnić zarówno estetyczny wygląd, jak też trwałość i higienę. Specjalnie zaprojektowany kształt powoduje, że powierzchnia jest niezwykle łatwa do utrzymania w czystości.

Krystian Kowalski to współtwórca Kompott Studio, nominowanego w 2010 roku do prestiżowej nagrody FX International Interior Design Award w kategorii Przełomowy Talent Roku. Od 2013 roku Krystian Kowalski prowadzi własne studio w Warszawie, współpracując z wiodącymi markami meblowymi i produktowymi. Prace projektanta koncentrują się na poszukiwaniu inteligentnych rozwiązań, zorientowanych na potrzeby użytkowników. Jego projekty wykraczają poza przyjęte standardowo ramy, oferując świeże spojrzenie na funkcjonalność i design. Zamiłowanie Krystiana Kowalskiego do tworzenia i konstruowania obiektów jest widoczne zarówno w zakresie rozwiązań wytwórczych, jakości materiałów jak i DNA każdego z projektowanych przez niego produktów.

Skuteczność potwierdzona certyfikatem
Dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania powłoki AntiSlide, przeprowadzono szereg badań i testów, między innymi w Institut fur Wand und Bodenbelage SFV. Efektem tych działań jest zdobyty certyfikat, zgodny z normą DIN 51097. Tym samym warstwa AntiSlide jest jedynym tego typu rozwiązaniem na rynku produktów akrylowych, które może pochwalić się certyfikatem potwierdzającym klasę odporności na poślizg (klasa A).

Dzięki wyjątkowej technologii produkcji, wysokiej jakości materiałom oraz niezwykłemu designowi powłoka AntiSlide to zupełnie nowe podejście do bezpieczeństwa w strefie kąpielowej!O firmie KOŁO:
Od ponad 50 lat  KOŁO jest wiodącym na rynku producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. Od lutego 2015r. jest również częścią Grupy Geberit – europejskiego lidera technologii sanitarnych.  W ofercie firmy znajdują się najwyższej jakości wyroby marki KOŁO, Keramag i Keramag Design, takie jak: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

KOŁO
Więcej informacji z firmy KOŁO ( press box )