Media Expert podtrzymuje dynamikę rozwoju

W kwietniu sieć Media Expert powiększyła się o 7 nowych lokalizacji. Do dyspozycji klientów oddano również 6 elektromarketów po gruntownych remontach. Sieć jest dziś obecna w 297 miastach w całej Polsce.

Media Expert podtrzymuje dynamikę rozwoju. W kwietniu sieć uruchomiła sprzedaż w 7 nowych elektromarketach i 6 gruntownie wyremontowanych. Od początku roku, zasięg sieci powiększył się o 35 lokalizacji. Dziś Media Expert poprzez 349 elektromarketów jest obecna w niemal 300 miastach na terenie całego kraju. „Sukcesywnie rozbudowujemy naszą sieć i nie zwalniamy tempa. Rynek dostrzega ogrom pracy, jaką wkładamy w naszą codzienną działalność i wzmacnianie konkurencyjności. To, co udało nam się dotąd osiągnąć, jest niezwykle budujące i motywujące dla wszystkich pracowników Media Expert.” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci.

Media Expert skutecznie rywalizuje również na poziomie obsługi klienta.
Przypomnijmy, że w połowie kwietnia ogłoszono wyniki niezależnego audytu Mystery Shopping, przeprowadzonego przez Daymaker w sklepach RTV, AGD i sieciach komputerowych. Mystery Shopping to badanie standardów obsługi poprzez wcielenie się incognito w rolę typowego klienta. Najlepiej oceniono Sony Centre i Media Expert. „W naszych elektromarketach zawsze najważniejszy jest klient. Dokładamy wszelkich starań, aby wyznaczane przez nas standardy budowały pozytywne relacje i przekładały się na satysfakcję z zakupów.” – dodaje Mystkowski.

Lista elektromarketów sieci Media Expert, które zostały uruchomione w kwietniu:
Przemyśl, Brzeg (po remoncie), Będzin, Mysłowice, Jarosław, Środa Wielkopolska, Lubliniec, Dzierżoniów (po remoncie), Jędrzejów (po remoncie), Starogard Gdański, Szamotuły (po remoncie) oraz dwa obiekty w Wejherowie (po remoncie).

Media Expert
www.mediaexpert.pl
więcej informacji z Media Expert