Lubelski oddział Prudential organizuje bezpłatne Seminarium Kariery

Już 31 marca w Ośrodku Brama Grodzka, Teatr NN, odbędzie się Seminarium Kariery, na które zaprasza lokalny oddział Prudential. W programie prezentacja kariery pośrednika ubezpieczeniowego, także spektakl  „Opowieści z bramy” na podstawie dzieł I.B. Singera. Wstęp na seminarium jest bezpłatny.

Lokalny oddział Prudential kieruje do mieszkańców Lublina i okolic propozycję współpracy w budowaniu własnej kariery w finansach. Jak twierdzą w Prudentialu, rozpoczęcie działalności gospodarczej w branży ubezpieczeniowej może być nie tylko dobrym pomysłem na aktywizację zawodową dla osób zastanawiających się nad zmianą swojej drogi zawodowej i poszukujących nowych wyzwań, ale również na uzupełnienie domowego budżetu. Oznacza to, że każdy może sam kształtować czas pracy jako konsultanta ubezpieczeniowego i ilość obowiązków z niej wynikających.

Prudential, chcąc pokazać zainteresowanym na czym naprawdę polega praca konsultanta w ubezpieczeniach oraz jakie są jej blaski i cienie, organizuje w całym kraju swoje seminaria kariery.

W samym tylko 2014r. odbyło się kilkanaście takich wydarzeń. Lubelskie seminarium odbędzie się we wtorek, 31 marca, o godz. 18:00. Miejsce spotkania to Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN’, przy ul. Grodzkiej 21. Udział w seminarium jest całkowicie bezpłatny. W programie przewidziano również spektakl w wykonaniu Witolda Dąbrowskiego przy akordeonowym akompaniamencie Bartłomieja Stańczyka, a wyreżyserowany przez Tomasza Pietrasiewicza. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 18:00. Jej głównym motywem będzie możliwość wyboru drogi rozwoju swojej kariery zawodowej w Prudential w Polsce. Udział w Seminarium przewidziano dla stu osób, zaś aby wziąć udział w imprezie należy się zarejestrować na stronie www.seminariumkariery.pl (warunek konieczny). O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Prudential zapowiada kolejne seminaria w zależności od potrzeb lokalnych społeczności i zaprasza do śledzenia aktualności w serwisie internetowym seminariów kariery www.seminariumkariery.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook: http://on.fb.me/1B8AT1J . Przedstawiciele firmy podkreślają, że docelowo Prudential chce pozyskać do współpracy ponad 100 osób z Lublina i okolic.

Prudential