Centrum technologiczne w Inowrocławiu

W czwartek, 19 marca, zostanie uruchomiony w Galerii Solnej sklep popularnej sieci Media Markt, który ma szansę stać się technologicznym centrum Inowrocławia. Klienci znajdą tu największą ofertę urządzeń i akcesoriów z zakresu elektroniki użytkowej oraz pełen wachlarz usług ułatwiających zakup i korzystanie z zakupionego sprzętu.

W marcu br. Media Markt, lider branży elektronicznej w Polsce, zaplanował otwarcie pięciu nowych marketów. Z oferty marki od początku miesiąca korzystają już mieszkańcy Kutna, teraz dostęp do nowoczesnych urządzeń dla domu i biura oraz technologii mobilnych zyskają także klienci z Inowrocławia i okolic. Nowy sklep będzie pierwszym punktem sieci w tym mieście i trzecim w województwie kujawsko-pomorskim. Kolejne markety pojawią się po raz pierwszy także w Skarżysku-Kamiennej oraz Elblągu. W Kielcach do dyspozycji klientów oddany zostanie drugi już w tym mieście punkt sprzedaży marki.

W sklepie Media Markt, zlokalizowanym w Galerii Solnej, Klienci znajdą na powierzchni całkowitej ponad 1000 m2 wysokiej jakości produkty z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. Bogata oferta obejmuje m.in.: sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audio-video, biurowe, AGD i pełną gamę akcesoriów. Asortyment został dostosowany do oczekiwań lokalnych klientów, dlatego produkty znanych i renomowanych producentów uzupełnią cieszące się coraz większą popularnością marki własne: ok., KOENIC, PEAQ oraz ISY, stanowiące alternatywę dla konsumentów szukających tańszych rozwiązań.  Na odwiedzających sklep czeka także duży wybór produktów związanych z realizacją pasji i uatrakcyjniających wolny czas – sprzęt fotograficzny, gry komputerowe, książki, muzyka i filmy, popularna w ostatnim czasie elektronika sportowa: kamery akcji, pulsometry, zegarki GPS. Marka jest również autoryzowanym sprzedawcą produktów Apple.

Do tej pory mieszkańcy Inowrocławia mogli skorzystać z naszej oferty jedynie za pośrednictwem sklepu internetowego. To bardzo wygodna forma dokonywania zakupów, ale ogranicza nasze możliwości związane z doradztwem i pełną prezentacją możliwości produktów. Dlatego cieszymy się, że możemy zaprosić wszystkich fanów nowych technologii również do naszego sklepu w Galerii Solnej.   –  powiedział Mariusz Mury, Dyrektor Marketu

Media Markt w Inowrocławiu.  –  Nowy market będzie wyróżniał się na rynku przede  wszystkim nowoczesną prezentacją produktów oraz profesjonalną i kompleksową obsługą Klientów, dzięki fachowemu doradztwu oraz szerokiej ofercie usług. Na miejscu będzie można oczywiście również odebrać sprzęt zamówiony w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl .

Poza najszerszym wyborem produktów Media Markt w Inowrocławiu zaoferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania: przy zakupie można będzie skorzystać z oferty ratalnej, wykupić opcję rozszerzonej ochrony na większość produktów, skorzystać z pomocy informatycznej Power Service, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+, a nawet podpisać umowę na zakup energii.  Szeroki zakres usług obejmie również m.in.: dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, przyjmowanie i utylizację zużytych urządzeń, czy sprawną obsługę serwisową.

O obsługę klientów zadba 20 profesjonalnie przeszkolonych pracowników, którzy chętnie objaśnią funkcje i możliwości oferowanych urządzeń oraz pomogą dopasować je do realnych potrzeb i stylu życia kupujących.

Godziny otwarcia Media Markt w Inowrocławiu:
poniedziałek – sobota: 9.00 – 21.00, niedziela: 10.00 – 20.00.

Oferta produktowa z okazji otwarcia sklepu Media Markt – wybrane produkty:

  • Telewizor Samsung UE32H4000 za 777,- zł;
  • Telewizor Samsung UE48H6400 za 2099,- zł;
  • Smartfon Samsung Galaxy SIII Neo za 599,- zł;
  • Tablet Samsung SM-T530 za 799,- zł;
  • Notebook Lenovo G50-30 za 849,- zł
  • Tablet Kiano Cavion 7 DUAL  za 99,-;
  • Pralka BEKO WMB51032PLPTY za 799,-
  • Lustrzanka Canon EOS 1200D18-55 IS VUK za 1299,- zł
  • Ekspres do kawy de Longhi ESAM2800 SB za 999,- zł
  • Kuchnia gazowa MPM 51-KGF-15  za 499,-Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Uwzględniając Media Markt w Inowrocławiu, sieć posiada aktualnie 50 marketów w 41 miastach Polski i jest liderem w branży.

Media Markt
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )