Media Markt zaprasza do wspólnej zabawy!

Otwarcie pierwszego sklepu Media Markt w Inowrocławiu zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak sklep przywita pierwszych klientów, dyrekcja marketu zaprasza mieszkańców miasta do wspólnej zabawy. Już 14 marca na parkingu Galerii Solnej ustawiony zostanie namiot z atrakcjami dla dzieci i dorosłych – zabawami i konkursami, w których można wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. kartę podarunkową na zakupy w sklepie Media Markt.

W drugiej połowie marca Media Markt otworzy pierwszy w Inowrocławiu i trzeci w województwie kujawsko-pomorskim sklep sieci. Tym samym mieszkańcy miasta i okolic zyskają dostęp do największej oferty urządzeń dla domu i biura, ciekawych usług i fachowych porad ekspertów z branży elektroniki użytkowej. Jeszcze przed oficjalnym otwarciem marketu, Media Markt przygotował dla klientów niespodziankę i zaprasza dzieci oraz dorosłych na dzień pełen atrakcji.

W sobotę, 14 marca br., w godzinach 10.00-16.00 na parkingu Galerii Solnej ustawiony zostanie namiot Media Markt z zabawami dla dzieci i dorosłych. Wielbiciele gier będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji na konsolach Microsoft Xbox. Sportowe emocje zapewni stanowisko do gry w piłkarzyki oraz popularna bramka Media Markt. Każdy celnie oddany strzał zostanie nagrodzony upominkiem. Organizatorzy zaplanowali także liczne konkursy oraz specjalną strefę zabaw dla najmłodszych gości.

Nie ma chyba lepszego sposobu na powitanie naszych przyszłych Klientów, niż wspólna zabawa. A jeśli przy okazji można wygrać ciekawe nagrody, to popołudnie w towarzystwie Media Markt z pewnością będzie udane. – powiedział Mariusz Mury, Dyrektor Marketu Media Markt.

Pierwsze spotkanie Media Markt z mieszkańcami miasta miało miejsce w sierpniu ubiegłego roku, kiedy to mobilny market sieci w ramach akcji promocyjnej Media Markt Tour odwiedził Inowrocław. Można było wtedy również skorzystać z porady specjalistów,  licznych atrakcji oraz zapoznać się z nowinkami technologicznymi.

Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 49 marketów w 40 miastach Polski i jest liderem w branży.

Media Markt
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )