Media Markt – Technologiczne centrum Kutna

W czwartek, 5 marca o godzinie 7.00, Kutno wzbogaci się o nowoczesny market z elektroniką użytkową sieci Media Markt. Zlokalizowany przy ul. Oporowskiej 8 sklep zaoferuje mieszkańcom miasta i okolic najpełniejszą ofertę sprzętu elektronicznego oraz szeroki wachlarz usług około-sprzedażowych.

W marcu br. Media Markt, lider branży elektronicznej w Polsce otworzy pięć nowych marketów. Jako pierwsi z oferty marki skorzystają mieszkańcy Kutna i okolic. Nowy sklep, zlokalizowany przy ul. Oporowskiej 8, będzie pierwszym punktem sieci w tym mieście i czwartym w województwie łódzkim.

Uruchomienie marketu w Kutnie wpisuje się w strategię rozwoju wielokanałowego sieci Media Markt, której celem jest udostępnienie pełnej oferty produktów z branży elektroniki użytkowej  także mieszkańcom mniejszych miejscowości.

Na powierzchni całkowitej ponad 1000 m2 klienci znajdą wszystko, co niezbędne, aby wyposażyć dom, czy biuro: sprzęt multimedialny, teleinformatyczny, fotograficzny, telewizory, urządzenia audio-wideo, biurowe, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy użytkowe, gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sklep zaoferuje również pełen wybór najnowszych urządzeń mobilnych, umożliwiających stały kontakt ze światem, w pracy i zabawie. Asortyment uzupełni szeroki wybór funkcjonalnych i modnych akcesoriów, które pomogą w pełni wykorzystać możliwości zakupionych urządzeń. Nowatorska i przejrzysta forma prezentacji ułatwi dokonanie przemyślanych zakupów.

Oferując najszerszy asortyment produktów i usług, Media Markt w Kutnie będzie dostarczał swoim klientom kompleksowe rozwiązania: przy zakupie można będzie skorzystać z oferty ratalnej, wykupić opcję rozszerzonej ochrony na większość produktów, skorzystać z pomocy informatycznej Power Service, a nawet zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+, czy podpisać umowę na zakup energii. – powiedział Wojciech Miszkin, Dyrektor Marketu Media Markt w Kutnie –  O obsługę klientów zadba 20 profesjonalnie przeszkolonych pracowników, którzy objaśnią funkcje dostępnych urządzeń i pomogą dopasować je do realnych potrzeb oraz stylu życia kupujących.

Szeroki zakres usług obejmuje również m.in.: dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, wywoływanie zdjęć, zwrot zużytych urządzeń, czy sprawną obsługę serwisową. W sklepie można również kupić bilety na liczne wydarzenia kulturalne.

Pracę w nowym sklepie znajdzie 20 osób. Media Markt w Kutnie będzie 49. marketem sieci w Polsce. Jeszcze w marcu liczba ta powiększy się o cztery kolejne lokalizacje: po raz pierwszy marka pojawi się w Inowrocławiu, Skarżysku-Kamiennej oraz Elblągu. W Kielcach do dyspozycji klientów oddany zostanie drugi już w tym mieście market sieci.

Godziny otwarcia Media Markt w Kutnie:
poniedziałek – sobota: 9.00 – 21.00, niedziela: 10.00 – 20.00.

W markecie będzie można odebrać sprzęt zamówiony w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl .

Oferta produktowa z okazji otwarcia sklepu Media Markt – wybrane produkty:

Telewizor TCL 32” za 666,- zł;
Telewizor Samsung 48” 3D za 1999,- zł;
Tablet Samsung Galaxy  TAB 3 7.0 za 369,- zł;
Laptop Lenovo 15,6” za 849,- zł;
Pralka MPM za 590,- zł;
Wideorejestrator Manta za 49,99 zł;
Czajnik Sencor za 19,99 zł.Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski i jest liderem w branży.

Media Markt
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )