Prudential zaprasza na bezpłatne Seminarium Kariery w Bielsku-Białej

26 lutego w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej odbędzie się seminarium kariery przygotowane przez lokalny oddział towarzystwa ubezpieczeniowego Prudential. Seminarium ma na celu prezentację uczestnikom możliwości kształtowania swojego rozwoju zawodowego według indywidualnych potrzeb. Ubezpieczyciel zaprasza również na spektakl pt. „Singielka” w wykonaniu aktorki Anny Guzik.

Lokalny oddział Prudential kieruje do mieszkańców Bielska-Białej i całego powiatu bielskiego ofertę współpracy w budowaniu własnej kariery w finansach. Jak twierdzą w Prudentialu ,rozpoczęcie działalności gospodarczej w branży ubezpieczeniowej może być nie tylko dobrym pomysłem na aktywizację zawodową dla osób zastanawiających się nad zmianą swojej drogi zawodowej i poszukujących nowych wyzwań, ale również na uzupełnienie domowego budżetu. Oznacza to, że każdy może sam kształtować czas pracy jako konsultanta ubezpieczeniowego i ilość obowiązków z niej wynikających.

Ubezpieczyciel, chcąc zaprezentować specyfikę i zalety zawodu konsultanta ubezpieczeniowego organizuje Seminarium Kariery. Udział w nim jest całkowicie bezpłatny, a dodatkową atrakcją dla wszystkich uczestników będzie spektakl pt. „Singielka” w wykonaniu popularnej aktorki – Anny Guzik. Seminarium odbędzie się w czwartek, 26 lutego w małej sali Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 18:00. Jej głównym motywem będzie możliwość wyboru drogi rozwoju swojej kariery zawodowej w Prudential w Polsce. Udział w Seminarium przewidziano dla stu osób, aby wziąć udział w imprezie należy się zarejestrować na stronie www.seminariumkariery.pl (warunek konieczny). O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Prudential zapowiada kolejne seminaria w zależności od potrzeb lokalnych społeczności i zaprasza do śledzenia aktualności w serwisie internetowym seminariów kariery www.seminariumkariery.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/pages/Seminarium-Kariery/1527501587476483?fref=ts . Przedstawiciele firmy podkreślają, że docelowo Prudential chce pozyskać do współpracy ponad 100 osób z Bielska-Białej i okolic.

Prudential