Media Markt wkrótce w Kutnie!

Wiosną 2015 roku w Kutnie zostanie otwarty market popularnej sieci Media Markt. Będzie to największy w mieście i okolicy sklep z elektroniką użytkową.

Sieć Media Markt przygotowuje się do uruchomienia sklepu w Kutnie, który zostanie otwarty już w marcu 2015 r. przy ul. Oporowskiej 8. Na powierzchni całkowitej liczącej ponad 1000 m2 klienci znajdą pełny wybór artykułów niezbędnych do wyposażenia domu i biura. W ofercie znajdą się również najnowsze urządzenia mobilne umożliwiające stały kontakt ze światem w pracy i zabawie, sprzęt fotograficzny, gry komputerowe, książki, muzyka, film.

Będzie to największy i najnowocześniejszy tego typu sklep w mieście.

„Cieszymy się z naszej obecności w Kutnie. – powiedział Andrzej Sobolik, Dyrektor Zarządzający siecią Media Markt – Już teraz zapraszam na otwarcie. Zanim to jednak nastąpi, mieszkańcy miasta mogą skorzystać z szerokiej oferty naszego sklepu internetowego mediamarkt.pl .”

Poza szerokim wyborem urządzeń światowych producentów, w ofercie sklepu pojawią się również cieszące się ogromną popularnością produkty marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ oraz ISY, będące alternatywą dla klientów szukających tańszych rozwiązań.

Pracę w sklepie Media Markt w Kutnie znajdzie ok. 20 osób.Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski i jest liderem w branży.

Media Markt
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )