Spotkanie Dawida Kwiatkowskiego z fanami w Krakowie

Dawid Kwiatkowski spotka 11 listopada o godz. 17.00 z fanami w Saturnie w Galerii Krakowskiej. Wszyscy sympatycy jego muzyki mają szansę zdobyć autograf wokalisty. Organizatorzy spodziewają się ponad 2 tysięcy młodych ludzi.

W ramach trasy koncertowej, cieszącego się ogromną popularnością zwłaszcza wśród młodych odbiorców, albumu POP&ROLL Dawid Kwiatkowski spotyka się z fanami w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Sopocie. Najbliższe koncerty z cyklu POP&ROLL TOUR odbędą się 19 grudnia w Poznaniu oraz 21 grudnia w Krakowie. Świetne utwory autorstwa samego Dawida i towarzyszące im show, przeniesie fanów w świat POP&ROLL. Patronem koncertów jest marka SATURN.

Promocja nowego albumu wokalisty to także cykl spotkań z artystą. Dotychczasowe – w Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku  przyciągnęły tysiące fanów. Podobnie ma być również w czwartek, 11 grudnia, w Krakowie. Artysta zapewnia, że każdy fan otrzyma autograf na płycie.


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 230 marketami w 12 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych są 22 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska
youtube.com/user/saturnpolskacom

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )