Drugie miejsce mediamarkt.pl w rankingu Money.pl

Portal Money.pl już po raz 9 zaprezentował Ranking Sklepów Internetowych w Polsce. Mediamarkt.pl zajmując drugie miejsce w kategorii Elektronika został uznany za jeden z najbardziej przyjaznych klientom.

Money.pl wziął pod lupę ponad 100 sklepów internetowych, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród kupujących. Rozpatrywano aż 45 kryteriów – najistotniejszych z punktu widzenia konsumentów. Każdy z ocenianych sklepów został przypisany do jednej z siedmiu kategorii, na podstawie danych z ogólnopolskiego badania internetu Megapanel PBI/Gemius.

Mediamarkt.pl w tegorocznej edycji rankingu zdobył 77,5 punktów na 100 możliwych. Plasuje się tym samym na drugim miejscu w kategorii sklepów oferujących elektronikę i sprzęt AGD – tuż za komputronik.pl. Na tak wysoką ocenę wpłynęły m.in.: ciekawa prezentacji najpełniejszej na rynku oferty produktów oraz możliwości ich porównania, warunki płatności i dostawy, czy przysługujący termin możliwości zwrotu zakupionych produktów. Znaczenie miały również liczne udogodnienia ułatwiające klientom decyzję o wyborze produktu spośród bogatej oferty sklepu.

Szczegółowe informacje dotyczące rankingu można znaleźć na stronie internetowej money.pl.


Media Markt jest liderem w branży elektroniki użytkowej. Internetowy sklep marki oferuje najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów elektronicznych oraz książki, gry komputerowe, filmy i muzykę. Łącznie pod adresem www.mediamarkt.pl dostępnych jest ponad 100 000 produktów. Media Markt oferuje także szeroki zakres usług, takich jak dostawa i instalacja sprzętu w domu klienta, przedłużona i rozszerzona gwarancja na zakupione produkty oraz sprawna obsługa serwisowa. Klienci mogą nabywać wybrane artykuły bezpośrednio ze sklepu internetowego lub poprzez Call Center. Zakupione produkty można zamówić z dostawą do domu lub z odbiorem w jednym z 48 stacjonarnych sklepów Media Markt w Polsce. Płatność za zakupy jest możliwa za pobraniem, za pomocą kart kredytowych lub e-przelewów oraz przez standardowe przelewy bankowe.

Media Markt
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )