Pierwszy Apple Shop w Polsce! Wielkie otwarcie w markecie Media Markt w Warszawie

Już 4 października o godzinie 9.00 odbędzie się wielkie otwarcie pierwszego Apple Shop w Polsce zlokalizowanego na terenie marketu Media Markt w CH Okęcie w Warszawie. Z tej okazji na klientów odwiedzających sklep czekać będą wyjątkowe atrakcje, w tym rabaty do 15% na produkty marki Apple.

Cyfryzacja społeczeństwa to jeden z najczęściej obserwowanych obecnie trendów. Coraz więcej osób chce pozostawać w stałej łączności ze światem – zarówno w pracy, jak i czasie wolnym, uzyskując interesujące ich informacje, niezależnie od pory dnia czy aktualnego miejsca pobytu. Taką mobilność zapewniają cieszące się stale rosnącą popularnością i wysoko oceniane przez użytkowników produkty firmy Apple. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielbicieli marki oraz konsumentów zainteresowanych sprzętem elektronicznym najwyższej jakości, już 4 października otwarty zostanie Apple Shop na terenie marketu Media Markt w CH Okęcie w Alei Krakowskiej.

Apple Shop jest odpowiedzią na potrzeby nieustannie powiększającego się grona ludzi zafascynowanych nowymi technologiami i profesjonalnym doradztwem. Apple Shop to placówki detaliczne urządzone według wytycznych Apple, dogodnie ulokowane np. w centrach i galeriach handlowych. To tu najszybciej w Polsce pojawiać się będą wszelkie nowości światowego lidera trendów i rozwiązań technologicznych. 

W Apple Shop regularnie prowadzone są demonstracje możliwości produktów naszej marki. Zachęcamy do uczestnictwa i przekonania się samemu, jak łatwo dzięki nim można stworzyć niezwykłe projekty i dać upust swojej kreatywności.

W dedykowanym sklepie klienci znajdą największy w Polsce wybór produktów i akcesoriów marki Apple, które pozwolą czerpać maksimum zadowolenia z użytkowanych urządzeń. Zatrudnieni w nich eksperci w dziedzinie produktów Apple, zafascynowani nowymi technologiami, objaśnią wszystkie możliwości i funkcje urządzeń, a także doradzą przy wyborze sprzętu oraz akcesoriów według indywidulanych preferencji i realnych potrzeb klientów.

Współpraca sieci Media Markt z marką Apple weszła w kolejny etap. Wspólnie udało nam się stworzyć przestrzeń, która stanie się miejscem spotkań wielbicieli nowoczesnych technologii oraz platformą wymiany ich doświadczeń – mówi Roman Lubczyk, Dyrektor Zarządzający Media Markt w CH Okęcie.

Z okazji otwarcia Apple Shop na terenie marketu Media Markt przygotowane zostały specjalne atrakcje. Przy zakupie produktów Apple pierwszych 50 klientów otrzyma za darmo słuchawki EarPods w zestawie. Wszyscy konsumenci będą mogli natomiast skorzystać z nawet 15% rabatu na zakup wybranych urządzeń firmy Apple.

Dodatkowo, specjalnie dla fanów nowoczesnych technologii, przygotowane zostały dedykowane konkursy na profilu Media Markt Polska na Facebooku. Fani mogą wziąć udział w konkursie #JabłkawMedia, który polega na udzieleniu kreatywnej odpowiedzi na pytanie „Dlaczego jabłko Apple jest nadgryzione?”. Z kolei w dniu otwarcia sklepu – każdy, kto zrobi sobie selfie w pierwszym polskim Apple Shop, będzie miał szansę na wygranie iPoda Shuffle.

 


Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Nowoczesna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )