Prudential udostępnia aplikację Czas Na Zdrowie

Prudential udostępnia wszystkim zainteresowanym Internautom aplikację pozwalającą na planowanie wizyt lekarskich i rekomendowanych badań profilaktycznych. Do tej pory bezpłatna aplikacja była dostępna jedynie dla klientów firmy.

Czas Na Zdrowie to darmowa aplikacja, którą dotychczas otrzymywał każdy z klientów Prudential, wraz z dokumentami ubezpieczeniowymi. Ubezpieczyciel zdecydował się na udostępnienie aplikacji wszystkim internautom, zainteresowanym praktycznym sposobem planowania badań lekarskich. „Świadomość zdrowotna Polaków wzrosła w ostatnich latach, a w badaniach nasi rodacy wskazują zdrowie jako najważniejszą wartość w życiu. Z myślą o wsparciu ich w skutecznym planowaniu wizyt i dbaniu o profilaktykę udostępniamy wszystkim internautom darmową aplikację Czas Na Zdrowie.” – mówi Łukasz Penszko, menedżer ds. komunikacji marketingowej w Prudential w Polsce.

Aplikacja wyświetla informacje o zaplanowanych wizytach i przypomina o nich z wyprzedzeniem, ustalonym przez klienta albo użytkownika (np. tydzień przed wizytą). Ponadto, na podstawie wprowadzonych danych o wieku, płci i przeprowadzonych wcześniej badaniach sugeruje przeprowadzenie odpowiednich badań profilaktycznych w konkretnych terminach. Przedstawia również ciekawostki dotyczące zdrowia oraz oferty Prudential w zakresie ubezpieczenia na wypadek poważnego zachorowania, obejmującego swoim zakresem aż 54 różne choroby i wiele różnych przypadków uszczerbku na zdrowiu. Jest to prawdopodobnie najszerszy zakres takiego ubezpieczenia na rynku polskim.

Aplikacja jest darmowa, a do jej pobrania nie jest wymagana rejestracja na stronie internetowej i pozostawienie tam jakichkolwiek danych osobowych. Dane użytkownika wprowadzone w aplikacji także nie są nigdzie wysyłane, nie ma do nich również dostępu Prudential. Rozmiar aplikacji wynosi 3,5 MB i jest ona przeznaczona na komputery PC z systemem Windows. Aplikacja dostępna jest na stronie www.prudentialczasnazdrowie.pl

Prudential