SATURN przedłuża współpracę z Ogilvy & Mather

Media Saturn Holding Polska wyłonił zwycięzcę przetargu na obsługę reklamową marki SATURN. Właściciel marketów ze sprzętem elektronicznym przedłuży współpracę z agencją Ogilvy & Mather, która będzie odpowiedzialna m.in. za realizację kampanii zaplanowanej na kolejny rok. Początek kampanii przewidywany jest na jesień br.

Założeniem przetargu było wyłonienie agencji, która zajmie się kompleksowym opracowaniem strategii komunikacji marki SATURN oraz jej stałą obsługą reklamową. Do udziału w pierwszym etapie zaproszono cztery agencje. Po dogrywce Media-Saturn zdecydował się przedłużyć umowę z dotychczasowym partnerem – Ogilvy & Mather.

O wygranej zdecydowały oryginalny i wyróżniający się na tle innych koncept kreatywny, a także ciekawe pomysły na wykorzystanie różnych kanałów w budowaniu wizerunku marki. – powiedział Sławomir Uherek, Dyrektor Zarządzający siecią SATURN – Mam nadzieję, ze dalsza współpraca przełoży się na rosnącą rozpoznawalność marki w Polsce.

Współpraca ze zwycięską agencją ma charakter długoterminowy. Ogilvy & Mather będzie odpowiedzialna już za realizację najbliższej kampanii reklamowej zaplanowanej głównie w zakresie koncepcji na marketingowy przekaz telewizyjny i radiowy.


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 230 marketami w 12 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych są 22 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska
youtube.com/user/saturnpolskacom

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )