Media Markt liderem jakości 2014

Sieć sklepów Media Markt uzyskała I miejsce w programie Konsumencki Lider Jakości 2014, organizowanym przez Strefę Gospodarki – dodatek do Dziennika Gazety Prawnej.
Celem badań realizowanych w ramach programu było wyłonienie najlepszych jakościowo, marek i produktów dostępnych na polskim rynku. Za metodologię i przeprowadzenie badań odpowiada Uniwersytet Jagielloński.

Program Konsumencki Lider Jakości powstał w 2012 roku. W bieżącej – trzeciej edycji – Media Markt głosami konsumentów otrzymał I nagrodę w kategorii „Sklepy RTV-AGD”. Klienci przyznając sieci z elektroniką użytkową Media Markt to prestiżowe wyróżnienie docenili m.in. wysoką jakość i szeroki wybór oferowanych produktów, przyjazną i pomocną obsługę oraz sprawny serwis reklamacyjny.  Prace związaniem z przygotowaniem i realizacją badań w ramach programu po raz kolejny powierzone zostały Uniwersytetowi Jagiellońskiemu w Krakowie. W tegorocznej próbie badawczej wzięło udział blisko 9,5 tys. respondentów.  

Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia. Przyznane nam złote godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2014, potwierdza że starania, które wkładamy w zapewnienie naszym klientom jak najpełniejszej oferty produktowej oraz profesjonalnego doradztwa i obsługi przynoszą oczekiwane efekty. Dzięki tej nagrodzie jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani, aby nie zwalniać tempa i dostarczać naszym klientom coraz wyższą jakość, zgodnie z najlepszymi standardami i aktualnymi trendami na rynku nowoczesnych technologii – powiedział Andrzej Sobolik, Dyrektor Zarządzający siecią Media Markt.

Sieć Media Markt słynie z najpełniejszego na rynku wyboru produktów z zakresu elektroniki użytkowej. Cenionym przez klientów atutem marki jest również szeroki pakiet usług około- i posprzedażowych, uwzględniający m.in. dostawę i instalację sprzętu w domu klienta, konfigurację tabletów i laptopów, przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów, serwis naprawczy, czy sprawną obsługę serwisową i kredytową. W Strefie Usług klient otrzymuje fachową poradę przy zakupie dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii komórkowej.


Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski i jest liderem w branży.

Media Markt
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )