Wiosenna promocja w Sklepach Komfort

Wiosna to czas remontów i odświeżania domów i mieszkań. Z tej okazji Sklepy Komfort zapraszają do zakupów w promocyjnych cenach. Specjalną ofertą cenową objęte są dwa produkty: wykładzina dywanowa Santana oraz panel podłogowy Dąb Antyczny.

Wykładzina dywanowa Santana
Wyprodukowana w Belgii wykładzina Santana idealnie nadaje się do pokoju dziennego, sypialni lub pokoju dziecięcego. Wykonana jest z miękkiego poliamidu co sprawia, że jest przyjemna w użytkowaniu i bardziej odporna na zagniatanie. Spód wykładziny to wysokiej jakości filc, który sprawia, że jest wyjątkowo miękka, dodatkowo ociepla i tłumi dźwięki w pomieszczeniu. Dostępna w dwóch szerokościach: 4 i 5 metrów, dzięki czemu może być używana na większych powierzchniach bez konieczności łączenia. Nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Posiada atest trudnozapalności Cfl-S1, dzięki czemu może być stosowana również w obiektach użyteczności publicznej o niskim natężeniu ruchu – na przykład w pokojach hotelowych.

Parametry techniczne: grubość: 8mm, waga runa 580g/m2, skład: poliamid
Cena promocyjna: 39,95 zł/m2 (cena regularna to 75,99 zł/m2).
Cena może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w Sklepach Komfort usługi montażu.

Panel Dąb Antyczny

Panel podłogowy o rustykalnym charakterze. Niezwykle modny wzór imitujący wiekowe drewno, z licznymi sękami i przetarciami. Idealnie sprawdzi się różnych stylach aranżacji, co pozwoli na częste zmiany dodatków i elementów wystroju wnętrza. Podłoga łatwa w czyszczeniu. Nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Produkt jest objęty 15-letnią gwarancją.

Parametry techniczne: grubość 7mm, klasa odporności na ścieranie AC3, metraż paczki: 2.48m2
Cena promocyjna: 19,95 zł/m2 (cena regularna to 26,99 zł/m2).
Cena może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w Sklepach Komfort usługi montażu.

Promocja obowiązuje do 30 czerwca br. lub do wyczerpania zapasów.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)