E-zakupy na ELECTRO.pl z odbiorem na Twojej stacji

Zakupy na ELECTRO.pl można odebrać na dowolnej z 650 stacji Orlen na terenie całej Polski. Wygodnie, bezpiecznie i szybko.
Do standardowych form doręczania zakupów, ELECTRO.pl dołączyło usługę Stacja z Paczką, dzięki której każdy klient sklepu, po dokonaniu zamówienia w sieci, może w ciągu 24 godzin odebrać je w dowolnej stacji benzynowej koncernu Orlen.

„To doskonała alternatywa dla tych Klientów, którzy chcą samodzielnie decydować o tym, gdzie i kiedy odebrać swoją przesyłkę. Ci najbardziej zapracowani, mogą pofatygować się po swoje zakupy nawet w nocy, bowiem usługa Stacja z Paczką jest całodobowa.” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Terg S.A., właściciela sklepu ELECTRO.pl.

Zaletą wprowadzonej usługi jest jej prostota. „Po dokonaniu zakupów na ELECTRO.pl, klienci wskazują jedną ze stacji Orlen, która jest im najbardziej po drodze – na przykład do pracy lub do domu. Następnie wystarczy poczekać na SMS z powiadomieniem o szczegółach odbioru przesyłki i z dowodem osobistym zgłosić się na wcześniej wybraną stację.” – dodaje Mystkowski.

Przypomnijmy, że ELECTRO.pl to jeden z największych i najszybciej rozwijających się internetowych elektromarketów w Polsce z katalogiem zawierającym około 20 tys. produktów. Sklep cieszy się również doskonałą opinią klientów – w rankingu Opineo.pl regularnie plasuje się w czołówce najlepiej ocenianych sklepów internetowych. ELECTRO.pl realizuje niemal 30 tys. zamówień miesięcznie.

Więcej informacji:
http://www.electro.pl/

TERG / Media Expert/Electro.pl
www.mediaexpert.pl
więcej informacji z Media Expert