Kwiat Lotosu ozdobi wnętrza

Lotos jest uważany za jeden z najpiękniejszych kwiatów. Zachwyca wyglądem, wzbudza ciekawość, kojarzy się z delikatnością i harmonią. Te same cechy posiada najnowsza seria baterii Deante, dlatego nazwa zainspirowana tym wodnym kwiatem pasuje do niej idealnie.  

Lotosy, na co dzień zdobiące tafle jezior, teraz dzięki firmie Deante mogą upiększać także wnętrze kuchni i łazienki. Znakiem rozpoznawczym serii Lotos są miękkie linie i opływowe kształty, wprowadzające do pomieszczenia ład i harmonię. Piękno lotosu jest wystarczającym argumentem, aby zapoznać się z nową serią Deante.

Kolekcja składa się z czterech modeli baterii łazienkowych: umywalkowej stojącej, wannowej, natryskowej i bidetowej oraz z modelu zlewozmywakowego. Posiadają one charakterystyczne dźwignie, ułatwiające sterowanie strumieniem wody.

Szczególnie interesujące są baterie wannowa i natryskowa, wyposażone w rzadko spotykaną poręczną dźwignię boczną. Minimalistyczna, precyzyjnie zaprojektowana seria Lotos przypadnie do gustu osobom ceniącym prostotę i użyteczność.

Baterie Lotos z pewnością będą zjawiskowo prezentować się w każdej kuchni i łazience. Kwiat Lotosu słynie ze swojej długowieczności, a jego nasiona nadają się do uprawy nawet po wielu latach od ich uzyskania. Baterie Lotos będą zdobić wnętrze równie długo.

Bateria bidetowa Lotos


Bateria natryskowa ścienna Lotos


Bateria umywalkowa Lotos


Bateria wannowa ścienna Lotos


Bateria zlewozmywakowa LotosDeante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)