Konkurs „Bratek szuka rodziny” – Deante świętuje osiemnaste urodziny baterii Bratek

W 2014 roku Bratek – najstarsza linia baterii marki Deante – wchodzi w dorosłość. Z tej okazji firma ogłasza konkurs na najciekawsze zdjęcie baterii w aranżacji kuchennej i łazienkowej. Nagrodę otrzyma również właściciel najstarszego Bratka oraz autor najciekawszego opisu związanego z jego użytkowaniem. Konkurs rozpoczął się 1 kwietnia i potrwa do końca miesiąca.

Kolekcja Bratek to najdłużej obecny na rynku armatury produkt Deante. Styl, pomysł i tradycja w formie sprawiły, że przez ostatnie lata baterie z tej serii znalazły się w setkach tysięcy domów, a historia ich metamorfoz stanowi odzwierciedlenie zmieniających się przez ostatnie dwie dekady gustów i stylistycznych upodobań Polaków.

Osiemnaste urodziny baterii stały się pretekstem dla firmy, aby poznać jej użytkowników, usłyszeć historie zakupu i użytkowania produktu, dowiedzieć się jak sprawdza się jedna z najpopularniejszych kolekcji Deante w codziennym życiu wielu tysięcy Polaków.

Do konkursu „Bratek szuka rodziny” zaproszeni są wszyscy pełnoletni użytkownicy baterii. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać w trzech kategoriach: wygląd, czyli zdjęcia najbardziej kreatywnych aranżacji baterii w kuchni lub łazience; opis, czyli najciekawsza historia zakupu lub użytkowania baterii oraz wiek – w tej kategorii nagrodę otrzyma właściciel najstarszej udokumentowanej baterii Bratek. Na zwycięzców czekają cenne nagrody, w tym produkty Deante.

Konkurs rozpoczął się 1 kwietnia. Zdjęcia i opisy należy wysyłać na adres konkurs@deante.pl Dokładne zasady konkursu znajdują się w regulaminie na stronie www.deante.pl/18urodziny

 


Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje  utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)