Kiedy relacja osiąga dojrzałość…

„Nasz związek osiąga pełnoletniość… 18 lat to długo, jednak ja nieprzerwanie chcę być z Tobą. Dlatego wciąż się zmieniam, by być dokładnie takim, jakiego pragniesz. Nie powstrzymasz mnie. Na szczęście wciąż wzbudzam Twoje zainteresowanie i nadal mogę być częścią Twojego życia…”

Gdyby przedmioty mogły mówić, bez najmniejszych wątpliwości tak mógłby brzmieć najdłużej obecny na rynku produkt marki Deante – kolekcja Bratek. Styl, pomysł i tradycja w formie sprawiły, że przez ostatnie lata baterie z tej serii znalazły się w domach setek tysięcy Polaków, dowodząc, że wygląd i jakość mogą być ponadczasowe.

Historia linii Bratek świetnie odzwierciedla zmieniające się przez ostatnie dwie dekady gusta i stylistyczne upodobania Polaków. Proste i uniwersalne wzornictwo pozwalało na przestrzeni lat na wprowadzanie kilku zmian, właściwych obowiązującym trendom. I tak, pierwszym produktem z kolekcji była chromowa bateria umywalkowa. Następnie, model ewoluował przez wykończenia białe, złote i satynowe. Wszystkie te propozycje idealnie wpisywały się w potrzeby polskich użytkowników. Seria została rozszerzona o kolejne produkty: baterię wannową, natryskową, bidetową i zlewozmywakową, co pozwala na urządzenie kuchni i łazienki według najpopularniejszych trendów. Jednak najważniejsza cecha baterii Bratek – ich jakość – przez lata pozostaje bez zmian. Produkty cechują się długą żywotnością, która znacznie przekracza dany, 7-letni czas gwarancji.

– Przez cały okres naszej działalności staramy się nie tylko podążać za trendami w aranżacjach, ale także je kreować. Dlatego jesteśmy tak dumni z rezultatów, jakie osiągnęliśmy przez wprowadzenie Bratka na rynek – podkreśla Anna Kowalska, Zastępca Dyrektora Handlowego ds. Marketingu marki Deante. Dodaje również: – Serię Bratek bez przeszkód można uznać za papierek lakmusowy gustów Polaków, czego dowodem jest jego stała obecność w polskich domach. Dotychczas sprzedaliśmy ponad 460 tysięcy modeli Bratek, a kolekcja niezmiennie utrzymuje się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się produktów w grupie baterii.

Każda branża i gałąź gospodarki posiada produkty flagowe, po które klient sięga w pierwszej kolejności. W dziedzinie baterii za taki produkt można uznać baterie Bratek. A ich osiemnastoletnia obecność na rynku jest tego najlepszym dowodem.Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)