Room 94 w bydgoskim SATURNIE

Młodzi muzycy z zespołu Room 94 po raz kolejny przyjadą z wizytą do Polski. Już 22 marca o godzinie 14:30 spotkają się z fanami w bydgoskim markecie SATURN w centrum handlowym Focus Mall. Spotkanie odbędzie się z okazji promocji debiutanckiego albumu zespołu – No Strings Attached oraz koncertu w Bydgoskiej Estradzie.

ROOM 94 to istniejąca od 2007 roku czteroosobowa formacja pop-rockowa pochodząca z północnego Londynu. Zespół tworzą wokalista i gitarzysta Kieran Lemon, perkusista Dean Lemon, gitarzysta Sean Lemon oraz basista Kit Tanton. Grupa ma na swoim koncie wydany w 2012 roku mini-albumu Loud Noises, który prezentowała szerokiej publiczności podczas koncertów w Wielkiej Brytanii, Polsce, Francji, Belgii, Holandii i Niemczech.

22 marca o godzinie 14:30 w bydgoskim SATURNIE w centrum handlowym Focus Mall odbędzie się spotkanie zespołu ROOM 94 z fanami. Będzie to doskonała okazja do bezpośredniego spotkania z artystami oraz zdobycia cennych autografów. Grupa odwiedzi Bydgoszcz w związku z promocją debiutanckiego albumu No Strings Attached, który ukazał się 10 marca br. Wieczorem 22 marca muzycy dadzą koncert w Bydgoskiej Estradzie.  


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 220 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych
jest 22 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska
youtube.com/user/saturnpolskacom

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )