Wielkie otwarcie pierwszego sklepu SATURN w Gdyni!

W sobotę, 1 marca, Gdynia wzbogaci się o nowoczesny market z elektroniką użytkową sieci SATURN. Zlokalizowany w Centrum  Riviera sklep będzie drugim obiektem sieci w Trójmieście i dwudziestym pierwszym w Polsce.

Od godziny 08:00 w sobotę 1 marca, w nowym SATURNIE na klientów czekać będzie kilkadziesiąt tysięcy produktów z branży elektroniki użytkowej – popularne markowe urządzenia, ekskluzywny sprzęt dla wymagających, pełna gama akcesoriów oraz nowości technologiczne, z których słynie marka. Na blisko 3300 m2 powierzchni całkowitej klienci znajdą wszystko, co niezbędne aby wyposażyć dom, biuro czy samochód.

Pierwszy market SATURN w Gdyni, zlokalizowany w Centrum Riviera to zupełnie nowa jakość oferty dla mieszkańców miasta. Klienci znajdą u nas najnowsze i najciekawsze rozwiązania technologiczne dostępne na światowych rynkach. W sklepie pojawiać się będą także regularnie innowacyjne produkty, często jeszcze przed ich oficjalnymi premierami. Obecnie są to na przykład: najnowszy telewizor OLED z zakrzywionym ekranem firmy LG, skaner oraz drukarka 3D, monitor 4K o rozdzielczości 4-krotnie wyższej od obecnie powszechnych Full HD, bezprzewodowe okulary projekcyjne 3D zapewniające w każdym miejscu wrażenia kinowe, czy elektroniczna kostka go gry na tablet Dice+ – powiedział Piotr Woźniak, Dyrektor Marketu. –  Tylko u nas fani mobilnych technologii i inteligentnych rozwiązań sieciowych będą mieli możliwość zapoznania się i zakupu przedpremierowo nowoczesnych urządzeń i rozwiązań firmy FRITZ.

Nowoczesna forma prezentacji ułatwi sprawdzenie możliwości oferowanych produktów, a załoga doskonale przeszkolonych pracowników SATURNA objaśni funkcjonowanie prezentowanych urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oraz pomoże dopasować je do realnych potrzeb i stylu życia kupujących. Poza ofertą światowych producentów, w ofercie sklepu pojawią się również cieszące się coraz większą popularnością produkty marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ oraz ISY, będące alternatywą dla klientów szukających tańszych rozwiązań.

Asortyment uzupełni bogata oferta akcesoriów i usług dodatkowych, jak np. wywoływanie zdjęć, dostawa i instalacja sprzętu w domu klienta, przedłużona i rozszerzona gwarancja na większość produktów, sprawna obsługa serwisowa i kredytowa. W Strefie Usług klient otrzyma fachową poradę przy zakupie dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii komórkowej. Ponadto, klienci będą mieli okazję zobaczyć, jak w praktyce sprawdzają się rozwiązania typu Connectivity – umożliwiające  współpracę produktów we wspólnej sieci, na przykładzie powiązanych ze sobą urządzeń
z różnych działów marketu.

Zgodnie z przyjętą przez markę tradycją, w związku z otwarciem nowego marketu, sieć SATURN wspiera lokalną społeczność. Sklep SATURN, zlokalizowany w CH Riviera, przekazał na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdyni sprzęt elektroniczny
o wartości  10.000 zł.

SATURN w CH Riviera w liczbach:
– powierzchnia sklepu: blisko 3300 m²,
– liczba zatrudnionych: 60 osób + 20 osób z firm zewnętrznych,
– godz. otwarcia: poniedziałek-czwartek 10:00-21:00; piątek – sobota 10.00-22.00; niedziela: 10:00-20:00.

Z okazji otwarcia SATURN przygotował wyjątkową ofertę.
Oto niektóre produkty, dostępne w specjalnych cenach:
– TV LG  LED 3D 47″, sterowany smartfonem i gestami za 2799,00 zł
– Smartfon Galaxy S3, HD Super AMOLED za 1199,00 zł
– Ekspres Saeco, ceramiczny młynek za 999,00 zł
– Notebook Packard Bell 15,6″ LED HD za 1099,00 zł
– Słuchawki Sennheiser za 69,90 zł
– Tablet Colorvo, ekran7″, Android 4.1 za 149,00 zł

W markecie będzie można także odbierać sprzęt zakupiony w sklepie internetowym www.saturn.pl .


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 200 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 20 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. 3 marca zostanie uruchomiony kolejny obiekt sieci w Gdyni. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )