Zgrany duet w naturalnej aranżacji

Elegancka rączka natrysku wraz z trafnie dobraną baterią wannową tworzą ładną kompozycję – wizytówkę nowoczesnej łazienki. Tłem dla tego duetu jest funkcjonalna, wanna i naturalna kolorystyka aranżacji.

Subtelna i filigranowa rączka natrysku Filo firmy Ferro o  kształcie przypominającym gałązkę drzewa i nieco zaoblonej linii, zakończona jest dyszą, która wygląda jak rozkwitający wiosną kwiatowy pąk.  Zapewne z tego powodu Filo prezentuje się doskonale w otoczeniu nawiązujących do świata przyrody akcesoriów łazienkowych wykonanych z bambusa oraz ozdobnych muszli i kamieni. Jednofunkcyjna rączka zaopatrzona w zawór przeciwzassaniowy oraz sitko wyposażone we wkładkę umożliwiającą łatwe usuwanie kamienia wapiennego pokryta została elegancką warstwą chromu i satyny.

Najlepszą parą dla niej będzie bateria wannowa Napoli o zaokrąglonej formie, misternie dopracowanych detalach i błyszczącej chromowanej powłoce. Baterię zaopatrzono w regulator ceramiczny i automatyczny przełącznik wanna/prysznic.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)