PGE Obrót S.A. wspierała Zamkowe Teatralia w Przemyślu

Dla lokalnej społeczności

„Oświadczyny” i „Niedźwiedź” A. Czechowa – to ostatnia odsłona Zamkowych Teatraliów. Spektakle odbyły się 16. stycznia br. na Zamku Kazimierzowskim. Teatralia zorganizowało Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK w Przemyślu.

Zamkowe Teatralia to kolejne po Vincentiadzie i Jesiennych Pejzażach Muzycznych cykliczne wydarzenie kulturalne organizowane przez Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK w Przemyślu, nad którym mecenat objęła PGE Obrót S.A.

– Zorganizowanie tak ważnych dla mieszkańców Przemyśla wydarzeń kulturalnych nie byłoby możliwe bez wsparcia m.in. takich firm, jak PGE Obrót S.A. – mówi Renata Nowakowska, Dyrektor Przemyskiego Centrum. – To ważne, że nasza szeroka oferta kulturalna cieszy się  ogromną popularnością, a cykliczne wydarzenia na stałe wtopiły się w życie kulturalne miasta – dodaje.

Podczas Teatraliów widzowie mogli podziwiać kunszt aktorów krakowskich teatrów BAGATELA I Nicoli oraz przemyskiego „Fredreum”. Widownia była różnorodna, ponieważ spektakle przeznaczone były zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Miłośnicy muzyki operowej spotkali się podczas wieczoru trzech tenorów „Od Neapolu po Grenadę”, Bogusław Morka i przyjaciele. Chętni mogli wziąć udział w warsztatach teatralnych prowadzonych przez aktorów.
Za wspieranie tego rodzaju wydarzeń PGE Obrót S.A. uhonorowano w 2013r. tytułem Mecenasa Kultury Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK.
– Wspieranie ciekawych i ważnych dla lokalnej społeczności wydarzeń to jeden z elementów wizerunku naszej Spółki. Naszym celem jest bowiem dostarczanie ludziom… pozytywnej energii – mówi Paweł Prządka, Prezes PGE Obrót S.A.

Na zdjęciu: Aktorzy Teatru BAGATELA w sztuce „Kochankowie nie z tej ziemi”.

Piotr Wróbel
Specjalista  ds. Public Relations
piotr.wrobel@gkpge.pl, tel. (17) 865 6124; 691911 525

PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Spółka obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji i gospodarstw domowych. Podstawowym celem strategii marketingowej PGE Obrót SA jest stałe doskonalenie standardów obsługi klienta, poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i stałą poprawę jakości świadczonych usług oraz dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb klientów i wymogów rynku. Spółka dąży do rozszerzenia oferty świadczonych usług w oparciu o produkty PGE.

PGE Obrót