Stalowe brzmienie nowością od Deante

Nu Jazz jest w muzyce gatunkiem niezwykłym. Zawiera w sobie pierwiastki klasyki i ciepłych dźwięków, instrumentalne brzmienie oraz żywiołowość elektroniki. Połączenie na pierwszy rzut oka niecodzienne, tworzy spójną całość. Nic dziwnego, że nowa linia zlewozmywaków Deante przybrała właśnie taką nazwę. Stalowe produkty łączą bowiem w sobie zarówno industrialny, surowy charakter, jak i nutę klasyki.

Najnowsze modele zlewozmywaków stalowych z serii Nu Jazz wyróżnia prosta forma i funkcjonalność. Niemal przemysłowy wygląd świetnie wkomponuje się w nowoczesne, industrialne aranżacje, a obszerne komory staną się bardzo pomocne w codziennych pracach kuchennych. Zaletą kolekcji jest także jej wszechstronność. Wykorzystana we wnętrzu klasycznym, stanie się jego subtelną, ale też użyteczną ozdobą.

Nowa linia oferuje cztery modele: zlewozmywaki 1-komorowe z ociekaczem i bez niego oraz 1,5- i 2-komorowe bez ociekacza. Wszystkie wzory są dostępne w gładkim wykończeniu satynowym oraz dekor, posiadającym drobne zdobienie. Wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej posiadają 2-letnią gwarancję producenta.

Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)