Pierwszy SATURN w Lublinie!

W CH Felicity otwarty zostanie nowoczesny sklep z elektroniką użytkową marki SATURN. Będzie to pierwszy market tej sieci w Lublinie. Obecnie prowadzona jest rekrutacja pracowników sklepu.

SATURN w Lublinie będzie najbardziej wysuniętym na wschód kraju marketem sieci. Oficjalne otwarcie zaplanowano na pierwszy kwartał bieżącego roku. Mieszkańcy miasta i całej Lubelszczyzny będą mogli teraz zaopatrzyć się w swojej najbliższej okolicy w najnowsze technologie, z których szerokiej oferty słyną sklepy SATURN.

Market zaoferuje kilkadziesiąt tysięcy produktów z kategorii: RTV, AGD, komputery i akcesoria komputerowe, software i gry, sprzęt fotograficzny, urządzenia multimedialne i telekomunikacyjne, muzyka, film oraz książki – zarówno w postaci tradycyjnej, jak i audio- oraz e-booków. Marka jest autoryzowanym sprzedawcą produktów Apple.

Na powierzchni całkowitej 3500 m2 klienci znajdą wszystko co niezbędne, aby wyposażyć dom, biuro, czy samochód – zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt światowych producentów w najlepszych cenach.

W ofercie znajdą się również zdobywające w Polsce szeroką popularność produkty marek: ok., ISY, PEAQ, KOENIC.

Ponadto, klienci będą mogli skorzystać z bogatej oferty usług dodatkowych, takich jak: przedłużona gwarancja, sprzedaż kredytowa, serwis dostawczy, zwrot zużytych urządzeń czy montaż urządzenia w domu klienta.

Sieć SATURN jest cenionym pracodawcą, który dba o dobre relacje ze swoimi pracownikami zapewniając im najwyższe standardy pracy oraz fachowe przygotowanie do profesjonalnej obsługi. Obecnie trwa rekrutacja kadry do nowego marketu w Lublinie. O obsługę klientów nowego marketu SATURNA zadba 60 pracowników. Oferty zatrudnienia można znaleźć na pracuj.pl i praca.pl, a także na stronie www.satrun.pl w dedykowanej zakładce praca.

„Obecnie poszukujemy doradców fachowych, kasjerów, pracowników działu obsługi klienta oraz magazynierów. – powiedział Maciej Sikora, Dyrektor Marketu SATURN w Lublinie – Każda nowozatrudniona osoba przejdzie specjalistyczne szkolenia, które przygotują ją do pracy w markecie.

Sklep w Lublinie będzie 22 marketem sieci SATURN w Polsce.
W lubelskim SATURNIE będzie można również odebrać produkty zakupione w sklepie internetowym www.saturn.pl .


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 220 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 21 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę.

www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska
youtube.com/user/saturnpolskacom

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )