Inwazja Media Expert we Wrocławiu

Już od grudnia we Wrocławiu będą czynne aż cztery elektromarkety Media Expert, sieć z sukcesem opanowuje rynek.
Na powierzchni ponad 5 000 m2, w czterech elektromarketach, klienci znaleźć mogą ponad 100 tys. różnych produktów najlepszych marek. Media Expert zatrudnia blisko 100 osób z lokalnego rynku.

Włączamy niskie ceny w sklepach i na mediaexpert.pl – to hasło przewodnie sieci Media Expert. Największy wybór nowoczesnych technologii, możliwość zamawiania sprzętu na stronie www a odbiór w sklepach, i na odwrót, zakupy bezpośrednio w fabrykach co pozwala znacznie obniżać ceny, oraz cały pakiet usług dodatkowych, w tym dostawa do domu i instalacja  – to podstawowe atuty sieci Media Expert.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, specjalizująca się w dostarczaniu klientom sprzętu RTV i AGD, multimediów, laptopów, sprzętu fotograficznego, smartfonów. Każdego roku powstaje około 50 nowym elektromarketów pod charakterystycznym logo ze znakiem play. Obecnie w ramach sieci działa 270 placówek, a marka Media Expert obecna jest na rynku od ponad 10 lat.

Media Expert jest liderem na rynkach miejscowości do 100 tys. mieszkańców , oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Jednocześnie jest jedną z największych marek branży multimedia, RTV, AGD w Polsce.

W tym roku Media Expert został nagrodzony LAUREM KONSUMENTA, co jest kolejnym wyrazem uznania kupujących, którzy przede wszystkim docenili wysoką jakość obsługi, otwartość, chęć pomocy i zaangażowanie sprzedawców.

Sieć Media Expert w roku 2012 przystąpiła do największej w Europie Grupy Zakupowej Rynku Dóbr Elektroniki Konsumenckiej – EURONICS International, przyczyniając się do znacznego powiększenia wolumenu sprzedaży Grupy Zakupowej EURONICS, osiągającej w 30 krajach europejskich 16 mld EUR sprzedaży w 11 000 lokalizacjach, docierających  do 600 mln konsumentów.

Marka Media Expert należy do grona strategicznych wrocławskich najemców. Na powierzchni ponad 5 000 m2, w czterech elektromarketach, klienci znaleźć mogą ponad 100 tys. różnych produktów najlepszych marek. Media Expert zatrudnia blisko 100 osób z lokalnego rynku.

TERG / Media Expert
www.mediaexpert.pl
więcej informacji z Media Expert