Inteligentny styl znowu górą

Agnieszka Radwańska po raz trzeci z rzędu została ulubioną tenisistką publiczności w plebiscycie WTA. A jej zagranie okazało się najlepsze w całym roku 2013. Głosowanie fanów potwierdziło sympatię, jaką darzona jest ikona polskiego tenisa.

Agnieszka Radwańska jak magnes przyciąga sympatię widzów, a zagrania takie jak z Belgijką Flipkens podczas meczu w Miami na Florydzie pokazują, dlaczego należy do ścisłej światowej czołówki. Jej wolej z półobrotu zdecydowanie wygrał plebiscyt WTA za „shot of the year” (uderzenie roku) i na długo zapadnie w pamięci fanów tenisa.

Najlepsza polska tenisistka błyszczy jednak nie tylko na korcie. Przypominamy, że Agnieszka Radwańska od 2012 roku jest twarzą marki Amica i swoim nazwiskiem firmuje nowoczesną linię piekarników Integra Smart. Gwiazda sportowa pojawia się obok lidera rynku AGD, który tak jak ona podbija świat i sięga po międzynarodowe nagrody. Jak oni to robią?

Inteligentny styl! To przepis na sukces w obu przypadkach. Okazuje się, że strategia na korcie sprawdza się też kuchni. Amica – tak jak Radwańska – stawia na rozwiązania nieszablonowe, które budzą podziw.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)