W parze z wanną

Ładna estetyczna łazienka, w której można zrelaksować się i naprawdę odpocząć to marzenie wielu z nas. Eleganckie meble, armatura i naturalne dodatki dekoracyjne jak choćby muszle, kamienie szlachetne czy nastrojowe świece potrafią stworzyć we wnętrzu atmosferę sprzyjającą takiemu właśnie wypoczynkowi.

W pomieszczeniu, które pełni rolę domowego SPA każdy detal wystroju ma znaczenie. Kabina prysznicowa, wanna, umywalka i towarzyszące im baterie, ale również tzw. łazienkowa biżuteria, czyli użyteczne akcesoria – wszystkie te sprzęty decydują o wyglądzie naszej łazienki. Zapewne z tego powodu przy ich zakupie bierzemy pod uwagę nie tylko aspekt funkcjonalny, ale również dekoracyjny.

Praktyczne, o ładnej linii wzorniczej baterie wannowe firmy Ferro należące do kolekcji Metalia 57 z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Możemy znaleźć tu np. baterię wannową termostatyczną, wyposażoną w regulator termostatyczny posiadający manualną blokadę bezpieczeństwa „38°C” chroniącą użytkownika przed poparzeniem, a także  przełącznik wanna – natrysk zintegrowany z ceramicznym regulatorem wypływu. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że jest on niewidoczny. Starannie dopracowana wzorniczo, o prostych, opływowych kształtach, pokryta została powłoką wykonaną z najwyższej jakości chromu.

Zaopatrzona w regulator ceramiczny, automatyczny przełącznik wanna/prysznic oraz wyciąganą rączkę natrysku bateria wannowa wielootworowa Metalia 57 o lekko zaokrąglonej formie, utrzymana w minimalistycznym stylu będzie odpowiednia dla każdej łazienki. Podobnie elegancko zaprezentuje się bateria wannowa wielootworowa z kolekcji Metalia 56.

Prosty design i funkcjonalność baterii wannowej ściennej 3-otworowej z natryskiem punktowym, należącej również do linii Metalia 57 sprawiają, że doskonale wpisuje się ona w nowoczesny wystrój współczesnej łazienki. Zaopatrzona została w głowicę ceramiczną, która umożliwia regulację wypływu ciepłej i zimnej wody, a także automatyczny przełącznik wanna/prysznic.

Funkcjonalne i wyglądające estetycznie baterie łazienkowe w otoczeniu atrakcyjnych mebli i odpowiednio dobranych elementów ozdobnych sprawią, iż bardzo chętnie będziemy powracać do naszego domowego SPA by zimą rozkoszować się aromatyczną gorącą kąpielą a podczas upalnych dni przyjemnie chłodnym prysznicem.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)