Inteligentne odkurzacze

Inteligentne rozwiązania wprowadzane przez Amikę w sprzęcie AGD widoczne są zarówno z perspektywy kuchni – gdy patrzy się na sprzęt grzejny bądź chłodniczy – jak i z perspektywy łazienki – tam oczywiście chodzi o pralki – a nawet z perspektywy podłogi, gdy do akcji rusza odkurzacz. Inteligentne rozwiązania są wizytówką innowacyjnej Amiki, a najnowsze odkurzacze są jej ozdobą.

Trzy nowe modele odkurzaczy Amiki powinny zaspokoić gusty i potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. To Breva, Zonda i Viento. Trzy nowe I trzy różne – tak jak gusty i potrzeby. Zatem trzeba dobrze się im przyjrzeć i jeszcze lepiej poznać, aby dopasować odpowiedni do własnego gospodarstwa. Różnią się bowiem nie tylko estetyką, kolorem, ale przede wszystkim wyposażeniem i dostępnymi funkcjami. Różnią się podobnie jak ludzie, dla których są przeznaczone.

Różnią się mocą – od 1400 do 1800W – i mocą ssania – od 220 do 310W. Różnią się, choć już mniej, zasięgiem pracy – od 7 do 8 metrów. Różnią się także pojemnością worka – od 1,5 do 3 litrów. Inne mają też uchwyty – ważny element, który może decydować o preferencjach. Aby postawić kropkę nad i w kwestii różnic i preferencji, trzeba wspomnieć o miękkich, cichych kołach modelu Viento.

Nie różnią się za to długością węża – wszystkie mają 1,5 metra. Wszystkie też wyposażone są w rury teleskopowe ułatwiające odkurzanie bez konieczności skomplikowanej gimnastyki. Każdy model posiada także komplet szczotek przeznaczonych do różnych powierzchni oraz bardzo praktyczny i przydatny zwijacz przewodu. Każdy wyposażony jest w zabezpieczenie przed przegrzaniem i zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka, co się pewnie w niejednym gospodarstwie niejeden raz przytrafiło. Każdy ma mechaniczną regulację siły ssania w uchwycie węża, a ponadto Zonda i Vento mają regulację mocy. Wszystkie wyposażone są w sygnalizację pełnego worka oraz funkcję pionowego i poziomego parkowania.

Podobieństwa i różnice wśród najnowszych odkurzaczy Amiki, gdzie zastosowano inteligentne rozwiązania, są odpowiedzią producenta na rosnące potrzeby użytkowników. W wielu kwestiach są oni do siebie podobni, a w wielu między sobą się różnią. I dokładnie takie są przeznaczone dla nich nowe odkurzacze Breva, Zonda i Viento.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)