Wygraj samochód Alfa Romeo Giulietta od Grupy Paradyż

Grupa Paradyż w połowie lipca ogłosiła wielki konkurs z atrakcyjnymi nagrodami – „Wzbogać swoją kolekcję o nagrodę!”. Do wygrania jest m.in. sportowy samochód Alfa Romeo Giulietta. W zabawie może uczestniczyć każdy, kto do 22 września br. kupi płytki ceramiczne tego producenta i rozwiąże zadanie konkursowe na stronie www.kolekcjapiekna.pl .

Marzy Ci się nowe auto?
Alfa Romeo Giulietta to samochód zrodzony z pasji, który gwarantuje niezwykłą przyjemność z prowadzenia. Aby zyskać szansę na jego wygranie należy do 22 września kupić płytki ceramiczne pierwszego gatunku marki Paradyż lub My Way Paradyż Group za minimum 1000 zł brutto. Ważne, aby zachować dowód zakupu – fakturę lub rachunek – który trzeba zarejestrować na stronie www.kolekcjapiekna.pl . Tam też uczestnik zabawy musi rozwiązać kreatywne zadanie. Należy wybrać jedną spośród czterdziestu propozycji aranżacji wnętrz i dobrać do niej najlepiej pasujący dodatek. Na koniec wystarczy już tylko krótko uzasadnić swój wybór. W konkursie można brać udział wielokrotnie.

Na zwycięzców, poza włoskim autem, czeka także 5 kompletów męskich i damskich zegarków szwajcarskiej marki Tissot oraz 10 kart przedpłaconych o wartości 1000 zł. Ponadto firma przygotowała nagrody specjalne dla 20 szczęśliwców, którzy kupią płytki za kwotę powyżej 3000 zł brutto. Będą oni mieli do wyboru profesjonalną poradę architekta lub możliwość wykonania dekoracyjnego szklanego panelu, z dowolnie wybraną przez siebie grafiką.

Wyniki
Fachowej oceny nadesłanych zgłoszeń dokona jury, w skład którego wejdzie m.in. Małgorzata Tomczyk – redaktor naczelna miesięcznika „Dobre Wnętrze” oraz przedstawiciele Grupy Paradyż. Wielki finał konkursu odbędzie się 10 października br., kiedy to na stronie www.kolekcjapiekna.pl zostanie podana lista laureatów.

Zapraszamy do udziału w zabawie oraz
na www.paradyz.com i www.myway-paradyz.com .

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)