Wolnostojące hity Amiki

Amica jest ekspertem od sprzętu grzejnego. Rodzime urządzenia z tego segmentu sięgają światowych szczytów i wyznaczają kierunki pozostałym producentom. Ponad 50% udział w rynku mówi w tym przypadku sam za siebie. O tym, jak ważny to jest dla Amiki rynek, świadczy liczba dostępnych nowości. Nowe linie oferują ponad 50 modeli kuchni spośród których można wybrać ten, który najlepiej dopasuje się do posiadanej kuchni.

Trendy widoczne z początku w urządzeniach najnowocześniejszych z czasem pojawiają się również w tych bardziej popularnych, mających najliczniejsze grono użytkowników. Dotyczy to zwłaszcza designu, bo na pierwszy rzut oka wszystko od niego się zaczyna – od wyglądu, który powinien odpowiadać aktualnej modzie, a także harmonijnie komponować się z innymi elementami wyposażenia kuchni. Ma to olbrzymie znaczenie w przypadku urządzeń wolnostojących, które nie są instalowane w zabudowie. Dzięki wzornictwu urządzenia, które niegdyś wydawały się pochodzić z różnych światów, dzisiaj mogą stanowić idealną stylistycznie jednolitą całość.

Tak też jest z kuchniami wolnostojącymi, wokół których można w domu urządzić pełne harmonii miejsce pracy i przyjemności. I choć na ich nowoczesnym wzornictwie można oprzeć indywidualne fantazje, warto pamiętać, że to dopiero początek drogi. Najważniejsza okaże się niebawem funkcjonalność, bo to ona decyduje o jakości tego, co w kuchni na co dzień i od święta powstaje. A w przypadku funkcjonalności kuchni wolnostojącej wszystkie światła będą skierowane na dwa punkty: płytę grzejną i piekarnik.

Jeśli chodzi o płyty grzejne kuchni wolnostojących Amiki, to oczywiście do wyboru jest pełne spektrum, a więc kuchnie gazowe, ceramiczne oraz indukcyjne. Tutaj każdy może bez kompromisów wybrać taki sprzęt, jaki jest dla niego najlepszy. Natomiast w przypadku piekarnika warto wiedzieć o tym, że większość kuchni ma zwiększoną pojemność piekarnika do 66 litrów, a zatem jeśli weźmie się pod uwagę indywidualne potrzeby, może to być element decydujący. Większy piekarnik przy tych samych gabarytach kuchni oznacza przecież od razu więcej możliwości.

W tym kontekście również warto pochylić się nad oszczędnością energii elektrycznej. Niemal wszystkie modele z linii 500 i 600 oraz cała linia Integra posiadają klasę energetyczną A-20%. To ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, które zmniejsza zużycie prądu aż o 1/5 w porównaniu do sprzętu klasy energetycznej A. Oznacza oczywiście niższe rachunki i jeszcze więcej radości z pieczenia niż dotychczas.

Funkcjonalność nowych kuchni wolnostojących z pewnością zrobi wrażenie na użytkownikach, którzy zdecydują się na technologię rodem z Amiki. W przypadku domowych urządzeń intensywnie eksploatowanych każdego dnia przez wiele lat warto zaufać liderowi rynku – na pewno wie, co robi. Podobnie jak doświadczony kucharz.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)