Okapy w jednej linii

Nowoczesny sprzęt w nowoczesnej kuchni tworzy jedną zgodną, harmonijną całość – idealny komplet. A to dlatego, że wszystkie elementy są do siebie idealnie dopasowane. Zarówno same meble, jak i przede wszystkim AGD – zwłaszcza urządzenia do zabudowy. Efekt ten możliwy był do osiągnięcia dzięki temu, że coraz większą popularność na rynku zdobywają linie produktowe.  

Wizytówką takiej linii produktowej Amiki jest Integra. Marzenie o własnej kuchni w linii Integra ma bardzo solidne podstawy. Można zdecydować się na sam piekarnik – a jest w czym wybierać (aż 29 modeli!), ponadto w tej kategorii znajduje się hit Amiki – piekarnik Integra Smart. Do kompletu z piekarnikiem można oczywiście dobrać sobie płytę grzejną do zabudowy Integra. Tyle elementów, ale to jeszcze nie komplet. Brakuje przysłowiowej kropki nad i, urządzenia, które rzuca się w oczy natychmiast po wejściu do kuchni.

Okazuje się, że już od pewnego czasu w jednej linii ze sprzętem grzejnym Integra można również znaleźć okapy (warto dodać, że dostępne są także okapy uzupełniające linię Fusion i Zen). Najszybciej oczywiście na stronie www.amica.pl w specjalnej sekcji poświęconej nowościom albo w sekcji produktowej. To 6 modeli 60 i 90 cm, wśród których znajdują się okapy kominowe, teleskopowy i wyspowy.

Najlepszą wizytówką okapów kominowych z linii Integra jest OKS956S o szerokości 90 cm. To połączenie futurystycznego designu i nowoczesnych funkcjonalności. Skośny okap w kolorystyce inox na tle czarnego szkła z pewnością doda stylu aranżacji każdej kuchni. Energooszczędny system szerokokątnego oświetlenia diodowego zwiększa estetykę urządzenia oraz gwarantuje niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Okap może pracować w dwóch trybach – jako pochłaniacz i wyciąg. Został on wyposażony w dwa aluminiowe filtry tłuszczu oraz wskaźnik ich nasycenia. Wygodę użytkowania zapewnia elektroniczny wyświetlacz, który wskazuje poziom pracy wentylatora i nastawę czasowego wyłączenia. Sterowanie okapem odbywa się za pomocą przycisków sensorowych lub za pomocą dołączonego pilota. Funkcja sensora zapachu pozwala na automatyczne uruchomienie okapu i oczyszczenie powietrza bez udziału użytkownika. Dostępny jest również model 60 cm z tej linii – OKC653SW.

Idealnie dopasowana do potrzeb kuchnia jest nie tylko nowoczesna, nawet najnowocześniejsza w całym domu, ale to także kuchnia idealnie skomponowana. Można by powiedzieć: jak pod sznurek. Choć to przecież niełatwe zadanie, jest całkiem możliwe dzięki kompletnym liniom produktowym, takim jak Integra od Amiki. A efekt? Nie tylko murowany, lecz przede wszystkim zapierający dech w piersi. Można go zresztą natychmiast zobaczyć na www.amica.pl/okapy .

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)