Dostawa w SATURNIE za darmo!

Technologia tak ma! Od 20 do 26 czerwca sprzęt zakupiony w internetowym sklepie www.saturn.pl może być dostarczony do klienta za darmo.

Akcja „Darmowa dostawa” obowiązuje w sklepie www.saturn.pl. Aby móc skorzystać z bezpłatnego dostarczenia zakupionego sprzętu do domu, wystarczy zrobić zakupy za ponad 300 zł. Z akcji wyłączone są jedynie produkty kategorii entertainment, czyli książki, filmy, muzyka, gry oraz oprogramowanie.

Akcja promocyjna otrzymała wsparcie internetowe: informacje i reklamy „Darmowej dostawy” pojawiają się w porównywarkach cen, sieciach afiliacyjnych oraz bezpośrednio w serwisie www.saturn.pl .  SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 420 marketami w 10 krajach, z czego 17 zlokalizowanych jest w Polsce. Sklepy SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC i ISY.

Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )