Doskonałość nie przemija

Nie wszystko przemija równie szybko. Młodość i uroda – błyskawicznie. Za to miłość podobno może być wieczna, choć wielu czytelników i widzów zna przypadki, gdy przemija z wiatrem. Doskonałość natomiast wydaje się trwać na przekór upływowi czasu. Nawet mimo że powoli dobiega końca ogólnopolska promocja konsumencka sprzętu do zabudowy marki Amica „Doskonałość w zestawie”. Promocja przeminie, doskonałość zostanie.

Do końca czerwca promocją objęte są trzy doskonałe zestawy AGD Amiki. Pierwszy to piekarnik i płyta grzejna. Drugi – piekarnik, płyta i zmywarka bądź lodówka. Trzeci – piekarnik, płyta, okap i lodówka. Te trzy zestawy odpowiadają trzem zróżnicowanym potrzebom, jeśli chodzi o wyposażenie nowoczesnej kuchni. Także zróżnicowanym gustom, ponieważ konsumenci biorący udział w promocji mogą wybierać spośród 7 modeli piekarników z najnowszej linii Integra, 6 płyt grzejnych, 11 zmywarek, 5 okapów i 3 lodówek.

Zasady dobiegającej końca promocji są jak zwykle w przypadku Amiki proste i można je znaleźć choćby w ulotce dostępnej w punktach sprzedaży, a także w Internecie. Każdy klient, który dokona zakupu promocyjnego zestawu, otrzyma gratis, jaki został do niego przypisany. Zakup zestawu pierwszego (piekarnik + płyta) premiowany jest kompletem naczyń z powłoką ceramiczną znanej polskiej firmy Gerlach, kartą upominkową Duka o wartości 50 zł oraz półroczną prenumeratą magazynu „Czas na Wnętrze”. Zakup zestawu drugiego (piekarnik + płyta + zmywarka bądź lodówka) oznacza bonus w postaci okapu kominowego, a także wspomnianej już karty upominkowej Duka oraz prenumeraty pisma „Czas na Wnętrze”. Nabywcy trzeciego zestawu (piekarnik + płyta + okap + lodówka) otrzymują zmywarkę oraz kartę Duka i prenumeratę magazynu „Czas na Wnętrze”.

Niezbędnym wymogiem do otrzymania nagrody w przypadku zakupu jednego z promocyjnych zestawów Amiki jest rejestracja na stronie www.promocje.amica.pl i spełnienie dwóch prostych warunków: prawidłowe wypełnienie kuponu i dołączenie kopii dowodu zakupu i kart gwarancyjnych z numerem fabrycznym i typem produktu. W przypadku braku dostępu do Internetu uczestnik promocji ma możliwość przesłania tradycyjną pocztą wspomnianych dokumentów. I ostatnia ważna uwaga: zgłoszenia do promocji należy dokonać w ciągu 30 dni od daty zakupu sprzętu. Nagrody zostaną dostarczone przez kuriera w ciągu 4 tygodni od dnia weryfikacji zgłoszenia.

Ponadto każdy uczestnik promocji ma szansę otrzymać nagrodę dodatkową. Wystarczy, że weźmie udział w konkursie i zaproponuje hasło reklamowe dotyczące Amiki. Najciekawsze odpowiedzi (w czerwcu – podobnie jak w poprzednich miesiącach – będzie ich 10) zostaną nagrodzone kompletami miseczek Party Set z kolekcji Nigelli Lawson. Kto uwielbia, jak Nigella gotuje, będzie w siódmym niebie.

Dokładny opis promocji i regulamin znajdują się na www.promocje.amica.pl oraz www.amica.pl, a także na internetowej stronnie ww.gerlach.pl. Wszystkie sprzęty objęte promocją zaprezentowane są ponadto w ulotce, a dodatkowo w Internecie można je sobie dokładnie obejrzeć z każdej strony dzięki technologii 3D. Przyda się też błyskawiczny skok na youtube.com/amica.agd. Wszystko po to, by spełnił się sen o inteligentnych rozwiązaniach w wymarzonej kuchni.

Marzycielki i marzyciele polujący na okazje mają ostatnią szansę, by w łatwy sposób zmaterializować swoje pragnienia. Na realizację tych marzeń mają czas do końca czerwca. Termin wkrótce minie, a sprzęt zostanie na długie lata.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)