Geberit AquaClean Sela – toaleta z funkcją mycia

To nowoczesne urządzenie jest nie tylko miską ustępową, ale też z powodzeniem zastępuje bidet. Wyjątkowość tej nowej kompletnej toalety myjącej wynika również z jej prostego, a jednocześnie eleganckiego wzornictwa.

Nazwa Sela wywodzi się od szwajcarskiej rzeki SELA płynącej w alpejskiej kotlinie Engadine. Geberit AquaClean Sela zapewnia świeżość i czystość niczym górskie źródło.

Projektantem tej toalety myjącej jest znany designer z Mediolanu – Matteo Thun. Dzięki jego doświadczeniom w projektowaniu przedmiotów użytku codziennego Geberit AquaClean Sela pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych o klasycznym wystroju. Warto też zwrócić uwagę na perfekcję wykonania deski i miski i wynikające stąd idealne dopasowanie obu tych elementów.

Od 2 kwietnia br. Geberit AquaClean Sela uzupełnia ofertę desek i kompletnych urządzeń myjących.  Produkt powstał na wyraźne zapotrzebowanie rynku, a w szczególności na zamówienie architektów i projektantów wnętrz.

Ale nie tylko wzornictwo jest atutem tego nowego produktu. Wyróżnia je także nieskomplikowany montaż, łatwe użytkowanie oraz wygodna obsługa  – również za pomocą pilota. Z pewnością docenią to osoby, które po raz pierwszy będą testować działanie toalety myjącej.

Ukryte piękno
Wszystko co nie wygląda ładnie w Geberit AquaClean Sela jest schowane. Kable i podłączenie wodne wprowadzane są bezpośrednio do miski od tyłu, łączone pod spodem, a następnie chowane w specjalnej rynience. Kiedy klapa jest zamknięta, kontrolki i  przyciski nie są widoczne.

Zintegrowana technologia
Geberit AquaClean Sela jest wyjątkowy zarówno pod względem designu, jak i funkcjonalności. Wszystkie ważne części urządzenia schowane są wewnątrz ceramicznej miski, a dostęp do nich jest bardzo prosty. Wystarczy bowiem odkręcić pokrywę, aby uzyskać dostęp do wszystkich elementów instalacji: podłączeń wodnych i elektrycznych oraz części elektronicznych. Ewentualna naprawa lub serwis mogą być wykonane w ciągu kilku minut.

Dzięki takiej budowie bardzo łatwo jest utrzymać urządzenie w czystości.


Komfort użytkowania

Wbudowanie wszystkich części toalety myjącej wraz ze zbiornikiem wewnątrz ceramiki dało także efekt w postaci zmiany wymiarów całego urządzenia. Kompaktowa toaleta ma teraz 385 mm szerokości, 579 mm długości i jest bardzo wygodna. Materiał, z którego wykonana jest deska i pokrywa to najwyższej jakości Duroplast (estetyczne tworzywo sztuczne).

Delikatny strumień wody
Podobnie jak design, do perfekcji dopracowana są funkcje natrysku. Wieloletnie doświadczenie firmy Geberit zapewnia idealną strukturę i siłę strumienia myjącego. To jest element, który najmocniej wyróżnia firmę Geberit na rynku. Siła strumienia jest tak dobrana, aby najbardziej komfortowo, delikatnie i efektywnie umyć. Dzięki dodatkowemu napowietrzeniu wypływającej  wody do efektywnego mycia wystarczy jej niewielka ilość (zaledwie 1,5 l na minutę). Geberit AquaClean Sela spełnia wszystkie wymagania normy EN1717 dotyczącej instalacji  i zabezpieczenia wody pitnej.

Unikalna prostota
– Proste kształty Seli pasują do każdego rodzaju łazienki.
Nowy wymiar czystości
– Geberit zaprojektował toaletę myjącą Sela, taka by utrzymanie czystości było jak najprostsze.

Po prostu pasuje
– Sela wygląda jak zwyczajne WC.
– Ponadczasowe wzornictwo wygląda świetnie w każdej łazience.
– Geberit AquaClean Sela może być stosowana razem z Monolithem lub płytą ozdobną GAC.

Intuicyjne sterowanie

– Prosty w obsłudze pilot ma tylko tyle funkcji, aby nie utrudniać korzystania z Geberit AquaClean Sela.


Grupa Geberit jako lider europejskiego rynku w dziedzinie technologii sanitarnej jest globalnym ostawcą realizującym sprzedaż o wartości 2,1 miliarda CHF. Zatrudnia 6 000 pracowników w 41 rajach na całym świecie.

Geberit Sp. z o.o. www.geberit.com.pl
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY GEBERIT (PRESS BOX)