Strefa Kibica w inteligentnym stylu

W czerwcu wszystkich fanów tenisa czekają wielkie emocje. Po raz drugi ruszyła Tenisowa Strefa Kibica Amica. Tym razem w związku z wielkoszlemowym turniejem Roland Garros, rozgrywanym w Paryżu. W gorącej atmosferze sportowych zmagań, widzowie mogli oglądać ćwierćfinałowy mecz singla kobiet i spróbować chłodzących specjałów kuchni francuskiej, serwowanych z najnowszych lodówek firmy.

Amikę i tenis połączył w zeszłym roku na jesieni inteligentny styl – najlepsza polska tenisistka została twarzą kampanii reklamowej linii piekarników Integra Smart. Świetna technika i finezja liczą się bowiem i w kuchni, i na korcie. Letnia pora to doskonała okazja do wspólnego oglądania meczów w miłym gronie, dlatego kibice spotkali się Tenisowej Strefie Kibica już po raz drugi. W otoczeniu najnowocześniejszego sprzętu Amiki, goście próbowali francuskich meczowych przekąsek.

Dla fanów tenisa Wielki Szlem to przede wszystkim możliwość podziwiania gry Agnieszki Radwańskiej – wiele lat czekaliśmy na tak dobrą zawodniczkę – mówi Zdzisław Wiese, z Amiki. W Strefie Kibica, którą powołaliśmy do życia, chcemy wzbudzać pozytywne emocje i przybliżać naszym gościom specjały kuchni regionalnych. I oczywiście kibicować Agnieszce.

Agnieszka Radwańska utrzymuje czwarte miejsce w rankingu WTA, ale ambicje ma o wiele większe. Korty ziemne to zawsze inny styl gry i wyzwanie, ale też motywacja, by starać się jeszcze bardziej i grać jeszcze lepsze mecze. Moim celem jest poprawienie wyniku sprzed roku i awans do ćwierćfinału – mówiła Agnieszka Radwańska przed spotkaniami.

Inauguracja Tenisowej Strefy Kibica Amica nastąpiła w styczniu podczas turnieju Australian Open. Kolejne mecze Wielkiego Szlema będzie można oglądać w już w lipcu, przy okazji Wimbledonu.

Wszyscy miłośnicy gotowania, pragnący odtworzyć francuskie smaki z Tenisowej Strefy Kibica Amica, mogą przygotować je na własną rękę. Przepisy na francuskie specjały są dostępne na profilu Amica w serwisie Facebook.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)