Urodzinowa oferta w opolskim Media Markt

Media Markt w Opolu obchodzi jubileusz 10-lecia działalności. Z tej okazji sklep przygotował dla swoich Klientów specjalną ofertę produktów z zakresu elektroniki użytkowej.

Otwarcie w 2003 roku sklepu Media Markt przy ul. Kazimierza Sosnkowskiego 16A w Opolu wiązało się z upowszechnieniem nowych rozwiązań technologicznych i większą dostępnością sprzętu RTV i AGD. Sklep stał się od razu jednym z ulubionych miejsc zakupów mieszkańców miasta i okolic, do dziś pozostając liderem lokalnego rynku elektroniki użytkowej: dotychczas opolski Media Markt odwiedziło ponad 10 mln Klientów. Największą popularnością wśród Kupujących w ciągu tej dekady cieszyły się telewizory, laptopy, pralki i lodówki.

Media Markt w Opolu cieszy się dużym zaufaniem klientów. To zasługa nie tylko bogatej oferty, ale także obsługi na wysokim poziomie – mówi Maciej Łuczkiewicz, Dyrektor Zarządzający Media Markt Opole. – Na klientów czeka pięćdziesięciu wykwalifikowanych pracowników służących radą i pomocą. Aż 30% załogi to osoby zatrudnione u nas od początku, czyli już od dziesięciu lat. Pracownicy cenią sobie panujące u nas przyjazne warunki pracy i pakiety świadczeń, takie jak opieka medyczna, czy karnety na zajęcia sportowe.

Opolski Media Markt ma w swojej ofercie sprzęt elektroniczny ponad 250 marek. Są to zarówno największe i najbardziej znane brandy świata, takie jak Sony, Samsung, Panasonic, Bosch, Siemens, Philips, Microsoft, czy Nokia, jak również marki własne: Koenic, ok., ISY oraz Peaq. Klienci mogą wybierać m.in. spośród 130 modeli telewizorów o przekątnej od 5 do 70 cali oraz 120 modeli lodówek o pojemności do 370l.

Fani nowych technologii znajdą tu ogromny wybór komputerów, telefonów, urządzeń biurowych, aparatów fotograficznych, konsol do gier oraz akcesoriów. Media Markt jest również autoryzowanym sprzedawcą produktów Apple. Asortyment uzupełnia najbogatszy na Opolszczyźnie wybór filmów (ponad 2700 tytułów), muzyki (ponad 7000 tytułów), książek (ponad 2500 tytułów) oraz gier komputerowych.

Szeroki zakres usług oferowanych przez sklep obejmuje m.in.: dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów, sprawną obsługę serwisową, wywoływanie zdjęć, możliwość pozostawienia w sklepie zużytego sprzętu, czy usługi kredytowe w celu sfinansowania zakupu.

Od października 2012 roku w opolskim Media Markt można także odbierać produkty zakupione w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl.

Sklep cieszy się popularnością nie tylko wśród mieszkańców Opola. Bogatą ofertę i przystępne ceny doceniają także klienci z całego województwa opolskiego. Blisko 60% kupujących przyjeżdża do Media Markt z Nysy, Kędzierzyna Koźla, Namysłowa, Kluczborka, Brzegu, Olesna, Ozimka, Strzelec Opolskich, Krapkowic i Grodkowa.

Z okazji dziesiątych urodzin Media Markt Opole przygotował specjalną ofertę promocyjną. Przykładowe produkty z oferty jubileuszowej:

  • Telewizor LED LG 32’’ w cenie 999,- zł;
  • Telewizor LED Samsung 40’’ w cenie 1999,- zł;
  • Laptop Acer 15,6’’ procesor Pentium B960 w cenie 1499,- zł;
  • Pralka Bosch klasa A+, załadunek 6kg, 1200 obrotów w cenie 999,- zł;
  • Konsola PS3 12GB z dwoma kontrolerami, kamerą i 3 grami w cenie 1199,- zł;
  • Aparat cyfrowy Sony 16MP 8-krotny zoom w cenie 439,- zł.

Akcja promocyjna będzie trwała od 24 do 29 maja lub do wyczerpania zapasów. O promocji będą przypominały Klientom działania reklamowe w lokalnych mediach (prasa i radio) oraz w kinie Helios. Atrakcje i niespodzianki czekają także w samym Media Markt.


Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 47 marketów w 39 miastach Polski.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )