KOŁO GEO 6 – nowe kabiny prysznicowe

Nowe modele kabin, drzwi oraz ścianka poszerzająca do nietypowych rozwiązań, ułatwiają urządzenie wnętrza łazienki produktami GEO 6. Ta seria kabin wyróżnia się masywnymi profilami aluminiowymi w kolorze srebrny połysk, przezroczystym szkłem ścianek (wybrane modele szkło Prismatic) oraz praktycznymi detalami.

Prysznic jest dobrym miejscem, aby rano pobudzić organizm do życia, a wieczorem po męczącym dniu ukoić duszę i ciało. Wystarczy tylko 10 minut spędzonych pod natryskiem, aby poprawić samopoczucie i kondycję. Komfort podczas kąpiel zapewni odpowiedni model kabiny prysznicowej.

Teraz można wybrać do łazienki kwadratową kabinę GEO 6 o wymiarach 80 x 80 lub 90 x 90 cm z drzwiami rozsuwanymi. Do dużej wnęki prysznicowej będą pasowały drzwi przesuwne (2 elementowe) o szerokości 110, 140 lub aż 160 cm. Te same drzwi mogą być kompletowane ze ścianką boczną, dzięki czemu może powstać prostokątna kabina o maksymalnych wymiarach 160 x 90 cm.

– Dla osób, które lubią niestandardowe rozwiązania przeznaczony jest panel poszerzający drzwi pivot lub bifold GEO 6 o czterech szerokościach: 18, 42, 60 i 80 cm. W ten sposób poszerzone drzwi mogą być przeznaczone do zabudowy wnęki lub stworzenia prostokątnej kabiny ze ścianką boczną. – mówi Piotr Agata, Menedżer Produktu ds. Kabin Prysznicowych Sanitec Koło. – Większy wybór kabin i elementów GEO 6, w zależności od wielkości łazienki i własnych preferencji, umożliwia stworzenie jeszcze lepszej przestrzeni kąpielowej dopasowanej do potrzeb użytkowników. – dodaje Agata.

Do wszystkich kabin, a zwłaszcza tych prostokątnych, będą pasowały niskie brodziki akrylowe KOŁO serii Pacyfik i Terra.

Teraz w serii GEO 6 są kabiny, drzwi do wnęk, ścianki oraz panele poszerzające o różnych wymiarach i wykończeniu. Do wyboru jest 6 kabin, 15 rodzajów drzwi oraz 4 ścianki boczne.

Wybrane modele kabin, drzwi i ścianek – wykonane ze szkła przezroczystego dostępne są z powłoką Reflex Koło, która zabezpiecza ścianki przed nadmiernym zabrudzeniem. Na powierzchni szkła drobne krople łatwo łączą się w większe i szybko spływają z zanieczyszczeniami.

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )