Gramy dalej

Agnieszka Radwańska wciąż gra z Amiką. Najlepsza polska tenisistka pozostaje twarzą kampanii reklamowej najnowszej linii piekarników Integra Smart. To już drugi sezon, gdzie obok gwiazdy filmowej pojawia się gwiazda sportowa. Znów można więc oglądać w akcji niesamowity debel, który przebojem wszedł do gry po raz pierwszy jesienią ubiegłego roku.

Piekarnik z linii Integra występuje w roli gwiazdy filmowej, która podbija rynek i sięga po nagrody. Gwiazda sportowa z kolei wspiera kampanię reklamową nowatorskiego produktu. Agnieszkę Radwańską z Amiką połączyły: inteligentny styl, finezja i świetna technika. To, co jest skuteczne na korcie, równie dobrze sprawdza się bowiem w kuchni. Innowacyjne rozwiązania, inteligentne i wygodne – zastosowane w nowych piekarnikach – są w odniesieniu do sprzętu AGD oceniane najwyżej, podobnie jak inteligentna gra na korcie. To one pozwalają osiągnąć doskonały efekt jednym dotykiem, jednym zagraniem.

Inteligentne rozwiązania zastosowane w nowej linii piekarników Amica Integra Smart to przełomowa innowacja, która od niedawna rewolucjonizuje współczesną kuchnię. W dodatku są one widoczne gołym okiem już od pierwszego wejrzenia. Mózgiem urządzenia jest programator, który przyciąga uwagę swoim dużym wyświetlaczem przypominającym smartfona. Dzięki niemu intuicyjne wielopoziomowe menu i sterowanie dotykowe zapewniają komfortową obsługę urządzenia. Zupełnie jak w telefonie, tablecie czy komputerze.

Interaktywny ekran dotykowy zachwyca wyglądem i możliwościami. 7-calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości pozwala na sterowanie intuicyjnym menu jednym płynnym ruchem palca. Ergonomiczna, wielopoziomowa struktura menu, animowana grafika oraz prosta nawigacja gwarantują wyjątkową łatwość użytkowania. Wyświetlacz można zresztą dostosować do swoich potrzeb za sprawą wyboru motywu kolorystycznego, wersji językowej, jednej z 3 wersji zegara (analogowej, standardowej albo cyfrowej) oraz dźwięków, np. zakończenia pracy i nagrzewu piekarnika, jakie w menu łatwo ustawić według własnych preferencji.

Wyświetlacz może także służyć jako cyfrowa ramka do zdjęć, gdzie za sprawą wbudowanej pamięci można przechowywać i wyświetlać w dowolnej konfiguracji dowolne zdjęcia, jakie mogą ubarwić domową kuchnię i nadać jej odpowiedni rodzinny nastrój.

Wszystkie inteligentne funkcje piekarnika są dostępne niewiarygodnie łatwo. Podręczne menu pozwala na to, aby ulubione ustawienia były zawsze pod ręką. Wbudowane złącze USB sprawia, że Integra Smart to piekarnik online, zaś aplikacja dostępna na nośniku USB (pendrive) pozwala w pełni wykorzystać zaawansowane funkcje piekarnika i ułatwia intuicyjną aktualizację oprogramowania.

W multimedialnej książce kucharskiej piekarnika Integra Smart znajdują się przepisy kulinarne, które wraz ze sposobem przygotowania potrawy i specjalnie zaprogramowanymi funkcjami sprawią, że uda się każda potrawa. Tę elektroniczną książkę można zresztą rozbudowywać poprzez aktualizację oprogramowania z serwisu internetowego za pośrednictwem portu USB.

Agnieszka Radwańska gra dalej, wciąż w duecie z Amiką. Inteligentny styl, finezja i świetna technika okazały się nierozłączne.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)