KOLO Domino XL – uniwersalna seria mebli do łazienki

Meble łazienkowe Domino XL wyróżniają praktyczne rozwiązania umożliwiające funkcjonalną aranżację wnętrza. Szafki podumywalkowe mogą być kompletowane z umywalkami aż ośmiu serii ceramiki KOŁO.

Dowolne połączenie

Dzięki uniwersalnej formie, meble Domino XL można łączyć z prawie 30 umywalkami KOŁO. W takim zestawie umywalka, w zależności od typu, może być postawiona na blacie szafki lub zawieszona nieco wyżej i kompletowana z osłoną syfonu. To łatwy sposób na uzyskanie indywidualnego rozwiązania pasującego do stylu wnętrza.

Uniwersalne zestawienie

Elastyczność kompozycji zapewnia swobodę w urządzaniu wnętrz o różnej wielkości i stylu. Nazwa DOMINO XL nie jest przypadkowa – tak jak klocki w popularnej grze, meble można dowolnie zestawiać i dostosować do pomieszczenia. Do wyboru są szafki podumywalkowe i szafki boczne. Szafki mogą być zawieszone na ścianie lub ustawione na regulowanych nóżkach.

Jakość i kolor

DOMINO XL łączy w sobie aspekt praktyczny z wysoką jakością wykończenia. Każda z szafek serii jest dostępna w wykończeniu wenge lub białym połysku. Pozwala to na dostosowanie ich do dowolnej koncepcji aranżacyjnej i kolorystycznej łazienki. Praktyczne rozwiązania, jak np. uchwyt na wysokości całej szafki czy system cichego domykania drzwiczek, zwiększają komfort użytkowania.

Meble DOMINO XL zostały wykonane z materiałów wilgocioodpornych. Zawiasy i okucia mają dożywotnią gwarancję. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań meble mogą służyć przez długie lata.

Szafka podumywalkowa Domino XL
Wymiary: 60x36cm
Kolor: biały/wenge
Cena brutto:700zł


Szafka podumywalkowa Domino XL
Wymiary: 60x46cm
Kolor: biały/wenge
Cena brutto:847zł


Szafka podumywalkowa Domino XL
Wymiary: 96x46cm
Kolor: biały/wenge
Cena brutto:983zł


Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )