AMICA sponsorem wydarzenia na Stadionie Miejskim w Poznaniu

Niecodzienna współpraca Amiki, najcenniejszej polskiej marki AGD, z promotorami i organizatorami koncertu Alicii Keys „Set The World On Fire” sprawiła,że będziemy mieli okazję usłyszeć i zobaczyć na żywo jedną z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych wokalistek świata. AMICA jako sponsor, zaangażowała się w organizację koncertu, który 30 czerwca odbędzie się na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

Amica to lider rynku AGD w Polsce, który zyskał swoją pozycję rynkową dzięki produktom takim jak np. piekarnik z interaktywnym wyświetlaczem Integra Smart. Właśnie dzięki takim inteligentnym produktom Amica stała się najbardziej rozpoznawalna na rodzimym rynku. Świat kuchni zawsze wiązał się z emocjami, których dostarczało przygotowywanie potraw i wspólne ucztowanie. Teraz świat Amiki zyskuje nowy wymiar i dzięki muzyce będzie mógł trwalej zapisać się w pamięci dotychczasowych i przyszłych nabywców urządzeń tej marki.

Jedyny w Polsce koncert, 14-krotnej zdobywczyni nagród Grammy w ramach trasy koncertowej „Set The World On Fire”, to wydarzenie, w którym trzeba wziąć udział. Alicia Keys podczas światowego tourne promuje piąty w swojej dyskografii album zatytułowany „Girl on Fire”. Obecnie artystka koncertuje w USA i Kanadzie. Już w maju przyjedzie do Europy, odwiedzi takie miasta jak: Londyn, Dublin, Amsterdam, Hamburg, Praga, Wiedeń, Paryż, Lizbona. Na trasie znajduje się także Poznań.

Warto podkreślić, że show w Poznaniu będzie jednym z nielicznych koncertów na stadionie w ramach całej trasy. Z uwagi na repertuar artystki, Stadion Miejski na czas koncertu zostanie zmieniony w kameralną arenę koncertową. Organizatorzy zadbali o maksymalny komfort wszystkich uczestników. Wszystkie miejsca na koncercie są siedzące, a całkowita ilość miejsc została zredukowana do 25 tysięcy. Odbiór twórczości Alicii Keys wymaga doskonałej akustyki i odpowiedniej przestrzeni. Poznański obiekt spełnia takie warunki w 100%.

Organizatorem koncertu jest firma MyMusic, wspólnie z Marcelin Management, a Amica głównym sponsorem wydarzenia.

Bilety na koncert do nabycia za pośrednictwem strony www.koncertaliciakeys.pl, www.ticketpro.pl , a także w stałych punktach sprzedaży sieci TicketPro.

Ceny biletów na trybunach:159 zł, 199 zł, 269 zł, 349 zł. Ceny biletów na płycie to 329 zł oraz 449 zł.Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich i ich opiekunów w cenie 170 zł.

Więcej informacji o Alicii Keys na stronie:www.aliciakeys.comwww.facebook.com/aliciakeys, www.twitter.com/aliciakeys

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)