MOC emocji na stoku!

W dniu 10 marca 2013 roku na stoku narciarskim w Kluszkowcach koło Czorsztyna rozegrano III edycję zawodów narciarsko-snowboardowe ASTOR Winter Cup 2013. Wydarzenie o tyle niezwykłe, że zawodnikami nie byli profesjonalni sportowcy, tylko osoby związane na co dzień z przemysłem, którym towarzyszyły rodziny oraz znajomi. Przy gorącym dopingu kibiców, w duchu fair play, swoje rekordy na stoku biło 100 zawodników z całej Polski. Organizator wydarzenia – firma ASTOR – już zapowiedział kolejną edycję wydarzenia i zaprosiła wszystkich miłośników białego szaleństwa na zawody za rok.

Na starcie obok przedstawicieli działów utrzymania ruchu, automatyki czy robotyki mocną grupą była  młodzież, która zdeklasowała na mecie starszych zawodników. Nie brakowało również maluchów,  które pod okiem rodziców znakomicie radziły sobie na stoku.

Kierownik projektu Małgorzata Stoch podsumowuje trzecią edycję ASTOR Winter Cup: „Zawody były bardzo udane. Naszych zawodników nie zniechęciły prognozy pogody zapowiadające opady deszczu. Na linii startu zjawili się prawie wszyscy zarejestrowani zawodnicy. Zaangażowanie oraz gorące serca uczestników zostały nagrodzone. Deszcz nie padał, a na ceremonii wręczenia pucharów zaświeciło słońce.”

Puchary wręczono w jedenastu kategoriach. Najmłodszy zawodnik miał 5 lat, najstarszy – 59.
W ASTOR Winter Cup 2013 wzięło udział ponad 200 osób z całej Polski.

Do zobaczenia na stoku za rok!


O ASTOR Sp. z o.o.
Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. Oferta produktów wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie i eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.

ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)