Media Markt – największy sklep z elektroniką użytkową w Słupsku

Lider europejskiego rynku elektroniki użytkowej otwiera kolejną placówkę, tym razem w Słupsku. Będzie to  47. market sieci Media Markt w Polsce.

W czwartek 14. marca mieszkańcy Słupska i okolic będą mogli uczestniczyć w spektakularnym wydarzeniu: Już od godziny 7.00 w sklepie Media Markt mieszczącym się w C.H. Jantar przy ul. Szczecińskiej 58 klienci znajdą wszystko, co niezbędne, aby wyposażyć dom, biuro, czy samochód w sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Największy w Słupsku market z branży elektroniki użytkowej zaoferuje najszerszy asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, gry komputerowe oraz filmy i muzykę.

Zgodnie z konsekwentnie realizowaną strategią rynkową w nowym sklepie klienci będą mogli nabyć zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. W ofercie marketu znajdą się również coraz bardziej popularne i cenione przez klientów produkty marek własnych:, ISY, ok., KOENIC i PEAQ.

Nowatorska i przejrzysta forma prezentacji produktów ułatwi dokonanie przemyślanych zakupów.  „O obsługę klientów zadba 48 profesjonalnie przeszkolonych pracowników. W celu sfinansowania zakupu łatwo będzie również zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności.” – powiedział Piotr Wobalis, Dyrektor Marketu.

Szeroki zakres usług oferowanych w sklepie obejmuje m.in.: dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów oraz sprawną obsługę serwisową.

Od poniedziałku w markecie będzie można również odebrać sprzęt zamówiony w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl .

Media Markt Słupsk w liczbach:

  • Powierzchnia całkowita sklepu: ponad 3000 m²;
  • Liczba zatrudnionych: 48 osób + 20 osób z firm zewnętrznych;
  • Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota: 9.00-21.00, niedziela: 9.00-20.00.

Z okazji otwarcia najnowszego sklepu sieć Media Markt przygotowała wyjątkową ofertę produktową – wybrane produkty:

  • Telewizor Samsung LCD 32”  za 799,-zł;
  • Notebook HP Compaq za 1111,-zł;
  • Telefon komórkowy Samsung za 49,99,- zł;
  • Pralka BEKO za 699,-zł;
  • Konsola PlayStation 3 za 649,-zł.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )