Odmieniony Saturn w Pasażu Grunwaldzkim

Saturn mieszczący się w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu został przebudowany i obecnie jest najnowocześniejszym sklepem sieci w Polsce. Z okazji otwarcia marketu w nowej formie, dla klientów przygotowana została wyjątkowa oferta cenowa.

Po sześciu latach funkcjonowania Saturn w Pasażu Grunwaldzkim został  poddany zabiegom, które w znaczący sposób wpłyną na komfort zakupów mieszkańców Wrocławia i okolic. Fani nowych technologii mogą spodziewać się zupełnie odmienionego marketu, który został gruntownie przebudowany i odnowiony.

„Zmiany objęły przede wszystkim układ ekspozycyjny marketu, który znajduje się obecnie na jednym poziomie. W wyniku doświadczeń oraz preferencji zakupowych klientów stworzono jasny układ komunikacyjny pozwalający na bardzo intuicyjne poruszanie się po sklepie.” – powiedział Robert Pałucha, Dyrektor Marketu.

Na powierzchni całkowitej 2870 m² klienci zyskują większy komfort zakupów i przejrzysty układ działów. Przy wejściu usytuowano regały z oprogramowaniem oraz nowoczesną strefę gier, w której można przetestować nowości rynkowe. Kilka kroków dalej klienci znajdą bogaty wybór książek, a także płyt z muzyką i filmem.  

Po lewej stronie na klientów czeka świat AGD, po prawej dział nowych technologii z aparatami, kamerami, smartfonami oraz akcesoriami  komputerowymi.

W głębi marketu znajdują się działy cieszące się od zawsze dużym zainteresowaniem kupujących: telewizory najnowszej generacji, przenośny sprzęt Hi Fi oraz komputery.

Działy najchętniej odwiedzane przez klientów zostały powiększone, by podnieść ich atrakcyjność oraz komfort zakupów. Projektując nowy układ sprzedaży dążono do tego, aby klienci czuli się swobodnie i w łatwy sposób mogli dokonać przeglądu oferty (wszystko w zasięgu wzroku). Nowością jest też stworzenie specjalnej strefy usług przed kasami, w której można sprawdzić zakupiony sprzęt oraz załatwić wszelkie sprawy serwisowe .

Market oferuje również szeroki zakres usług, które obejmują m.in.: dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów. W strefie usług telekomunikacyjnych klient otrzyma fachową poradę przy zakupie telewizji cyfrowej oraz telefonii komórkowej i internetowej.

Wybrane produkty z oferty przygotowanej na otwarcie marketu po przebudowie, przewidziane na 7 marca br.:
– Telewizor  LED 32” Samsung w cenie 999,00 zł
– Tablet Samsung Galaxy Tab 2 7” w cenie 649,00 zł
– Notebook HP Compaq  z ekranem 15,6” w cenie 1199,00 zł
– Piekarnik Mastercook MB 8EPL  w cenie 649,00 zł
– Pralka Beko WMB 51021w cenie 699,00 zł


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 240 marketami w 12 krajach, z czego 18 zlokalizowanych jest w Polsce. Sklepy SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC, ISY i PEAQ. Od listopada 2012 r. działa sklep internetowy www.saturn.pl .

Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )