Rozwój małego AGD

Małe AGD Amiki wciąż rośnie. Stale powiększają się linie sprzętu takiego jak odkurzacze, żelazka, czajniki, ekspresy do kawy, miksery itp. Dopełniają one podstawową ofertę dużego AGD – kuchni, piekarników, płyt grzejnych, pralek, lodówek czy okapów. Sprawiają, że gospodarstwo domowe może funkcjonować harmonijnie w jednym zgodnym rytmie.

Amika dba o to, aby nowoczesna kuchnia wyposażona była we wszystko, co ułatwia życie i pomaga lub całkiem wyręcza w domowych obowiązkach. Wielkość nie ma tu znaczenia – małe AGD jest tak samo ważne i niezbędne jak duże. Tyle że duże jest już bardziej znane, a nawet słynne w świecie, jak np. piekarniki Integra, Fusion czy Zen. Warto się więc przyjrzeć poszczególnym małym sprzętom, bo z całą pewnością ich znaczenie będzie rosło, tak jak apetyt rośnie w miarę jedzenia. Warto zapoznawać się z ich nazwami, bo wkrótce mogą zagościć w domu.

W swojej ofercie Amica ma wiele zróżnicowanych pod względem wzornictwa czajników elektrycznych. Niektóre modele można nawet przed zakupem oglądać na stronie internetowej Amiki w wersji 3D; można je ze sobą również porównywać, co z pewnością ułatwi dokonanie właściwego wyboru.

Dylemat kawa czy herbata nabiera głębszego sensu wówczas, gdy oprócz czajnika w domu znajduje się porządny ekspres. Dla miłośników aromatycznej kawy Amica ma ekspresy ciśnieniowe Espris, Remis, Eris. Wszystkie można obejrzeć w wersji 3D, jak również ze sobą porównać. Przy czarnej kawie można również pomyśleć o mleku do latte. Wtedy przydatny okaże się spieniacz Fomis.

Wśród małego AGD Amiki znajdują się również także ręczne miksery i blendery. Przydadzą się z pewnością w każdej kuchni, bo dzięki nim można zaoszczędzić sporo czasu. Trzeba też przyznać, że w wielu czynnościach nie tylko potrafią pomóc, ale wręcz zastąpić najsprawniejsze nawet ręce.

Rozglądając się dalej po ofercie małego AGD, z łatwością będzie można dostrzec tostery, a także wypiekacz do chleba, który stanowi ofertę dla wyjątkowych smakoszy, ceniących sobie nade wszystko własne wyroby.

Zestawu kuchennego AGD marki Amica dopełnia parowar, dzięki któremu z łatwością można przygotować zdrowy posiłek przy wykorzystaniu jednego z sześciu programów gotowania na parze.

Ale przecież na kuchni świat ani dom się nie kończą. Wystarczy rzut oka za jej próg by łatwo dostrzec kolejne przydatne, a wręcz niezbędne – choć niewielkie – urządzenia: odkurzacze i żelazka. 7 modeli odkurzaczy Amiki zaspokoi gusty i potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Podobnie zresztą jak 4 modele żelazek.

Jak widać, Amica systematycznie poszerza zakres swoich innowacyjnych rozwiązań, którymi unowocześnia gospodarstwa domowe i ułatwia pracę. Więcej na temat każdego modelu można się dowiedzieć ze strony internetowej www.amica.com.pl/maleagd , którą przy okazji warto odwiedzić choćby z tego względu, że w niezwykle atrakcyjny i nowatorski sposób prezentuje zarówno znane już, jak i najnowsze produkty.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)