Nowa dyscyplina i nowy rekord do ustanowienia. Najszybsze 150 sekund w historii Media Markt

Czy w 150 sekund można sprawdzić swoją szybkość, siłę i umiejętność strategicznego myślenia? Jak szybko można biec i jak wiele unieść, by zdobyć nagrodę marzeń? Już wkrótce przekonamy się o tym dzięki Media Markt! Sieć daje swoim klientom szansę na pobicie życiowego rekordu w dyscyplinie, jakiej w Polsce jeszcze nie było: nieograniczonych kwotowo zakupach w 150 sekund.

Media Markt zaprasza do udziału w konkursie „Bierz, co chcesz. Najszybsze 150 sekund w historii Media Markt”. Na chętnych czeka szansa ścigania się z czasem w nowej dyscyplinie, przynoszącej nie tylko niecodzienne emocje, ale i pozwalającej zdobyć spektakularną nagrodę: nieograniczone finansowo zakupy w Media Markt.

Podczas Wielkiego Finału zawodnik będzie miał 150 sekund, by zrobić zakupy swoich marzeń. Wszystko, co zdoła w tym czasie własnoręcznie donieść do strefy mety, będzie należało do niego. Zawodnik będzie mógł do woli wybierać z całego asortymentu sklepu – bez żadnych limitów co do wartości wygranego sprzętu.

O wartości wygranej zdecydują: szybkość, siła i strategiczne myślenie.

Konkurs „Bierz co chcesz. Najszybsze 150 sekund w historii Media Markt” to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. – mówi Marek Jadłowski, Dyrektor Marketu Media Markt w Markach. – Finalista konkursu będzie musiał liczyć na własne siły i sprawność fizyczną, ale pomocą będą mu służyli także pracownicy Media Markt. Podczas podobnego konkursu w Hiszpanii zwycięzca zdobył sprzęt o wartości ponad 28 000 Euro. Z niecierpliwością czekamy, aby przekonać się, czy Polska pobije ten rekord.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 17 lutego br. zarejestrować się do newslettera Media Markt na stronie www.mediamarkt.pl i w 300 słowach odpowiedzieć na pytanie „Co kupiłbyś w Media Markt w 150 sekund, gdybyś miał nieograniczoną ilość pieniędzy?”. Spośród nadesłanych prac jury wyłoni najciekawsze, najbardziej oryginalne zgłoszenie i zaprosi jego autora lub autorkę do udziału w Wielkim Finale, który odbędzie się 20 lutego w sklepie Media Markt w podwarszawskich Markach.


Media Markt to największy sprzedawca detaliczny artykułów z zakresu elektroniki użytkowej w Europie. Na sukces, jakim cieszy się ta założona w 1979 r. firma, należąca do Media-Saturn-Holding GmbH, składa się szeroki wybór markowych produktów w niskich cenach, kompetentny personel, doskonała obsługa, charakterystyczna reklama oraz zdecentralizowana struktura organizacyjna. Każdy dyrektor marketu jest równocześnie udziałowcem zarządzanego przez siebie sklepu i tym samym odpowiada za ofertę produktową oraz za ustalanie cen towarów, personel i marketing. Obecnie Media Markt posiada 46 sklepów w Polsce, a ponad 670 w 15 krajach Europy i Azji.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )